• Любов към хората и техния разум, за да израснат, а не мръсното отношение на манипулации към хората, че хората да се озлобят и да се разболеят и да деградират.
    Любов към хората и техния разум, за да израснат, а не мръсното отношение на манипулации към хората, че хората да се озлобят и да се разболеят и да деградират.
    0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
  • Би било добре хората да са добри, за да се понася Живота, а не всеки човек да бяга от всеки човек, защото всичко е изтървано и лошо. Нека си поддържаме Светът хубав, а не да се раждаме, за да страдаме от себеподобните.
    Би било добре хората да са добри, за да се понася Живота, а не всеки човек да бяга от всеки човек, защото всичко е изтървано и лошо. Нека си поддържаме Светът хубав, а не да се раждаме, за да страдаме от себеподобните.
    0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа
  • Той Изворът на Живот е благодат и блаженство за Хората, а не само Изпитания за Сърцето, като в Самурайското Училище в Япония. 🙂😉😊😇🙏
    Той Изворът на Живот е благодат и блаженство за Хората, а не само Изпитания за Сърцето, като в Самурайското Училище в Япония. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа
  • То това е, че аз цял Живот бягам от кочинки, и Дяволчето всеки път ме бута в някоя кочинка, но това не е проблем, защото аз ще изтърпя и ще издържа всичко без никакви последствия за реалността на Живота, но проблемът е кармата, която несъзнателно си причиняваме и после бъдещето ни, като индивиди е хаос от кочинки. Да спрем тези болки и страдания на Хората, за да живеят хората нормално с едно нормално и чисто от кармичност бъдеще. 🙂😉😊😇🙏
    То това е, че аз цял Живот бягам от кочинки, и Дяволчето всеки път ме бута в някоя кочинка, но това не е проблем, защото аз ще изтърпя и ще издържа всичко без никакви последствия за реалността на Живота, но проблемът е кармата, която несъзнателно си причиняваме и после бъдещето ни, като индивиди е хаос от кочинки. Да спрем тези болки и страдания на Хората, за да живеят хората нормално с едно нормално и чисто от кармичност бъдеще. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
  • Пожелавам ви повече нормалност да имате за своя разум, а не вечно да сте ранени от някой, заради беззаконията на човека към човека. Образно казано, че ще отрежа главата на насилника, но всъщност това е образно казано, като го лишавам от Благата на Живота и от Небесното Царство и го изоставям на милостта на Бесните Разуми.
    Пожелавам ви повече нормалност да имате за своя разум, а не вечно да сте ранени от някой, заради беззаконията на човека към човека. Образно казано, че ще отрежа главата на насилника, но всъщност това е образно казано, като го лишавам от Благата на Живота и от Небесното Царство и го изоставям на милостта на Бесните Разуми.
    0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа
  • То крайната върховна цел е всички ние хората да станем Светли Божества, като живеем правилно помежду си в Мир и Любов и Мъдрост.
    То крайната върховна цел е всички ние хората да станем Светли Божества, като живеем правилно помежду си в Мир и Любов и Мъдрост.
    0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
  • Говоря така, защото не обичам насилието и имам желание да направя Живота на Земята Светлина, а не да страдаме, като улични кучета без Любов. Добре, оставям ви, а пък, ако се сетя нещо ще споделя.
    Говоря така, защото не обичам насилието и имам желание да направя Живота на Земята Светлина, а не да страдаме, като улични кучета без Любов. Добре, оставям ви, а пък, ако се сетя нещо ще споделя.
    0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа
  • Вие знаете моята карма вече. Крада децата на Богинята Майка от Ада към Рая, и заради това тя ме бута в кочинки, за да ми е гадно, и ако ме превърне в Звяр още по-добре за нея, защото една сила получава допълнително. 🙂😉😊😇🙏
    Вие знаете моята карма вече. Крада децата на Богинята Майка от Ада към Рая, и заради това тя ме бута в кочинки, за да ми е гадно, и ако ме превърне в Звяр още по-добре за нея, защото една сила получава допълнително. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 2 Прегледа
  • Ето вижте Рая колко е блажен, а пък Ада колко е неприятен. Известно време в Ада, и като помъдреете можете и след няколко прераждания да отидете в Рая. Адът не е крайна Дестинация, ами Чистилище от насилието на Негативната Енергия към вас. Вселената не е една права линия, Ад и вечно там, като окончателна присъда, а по-скоро е екология от кръговрати с цел еволюция и пречистване и улягване на Живота и всичко към Висшето Съзнание.
    Ето вижте Рая колко е блажен, а пък Ада колко е неприятен. Известно време в Ада, и като помъдреете можете и след няколко прераждания да отидете в Рая. Адът не е крайна Дестинация, ами Чистилище от насилието на Негативната Енергия към вас. Вселената не е една права линия, Ад и вечно там, като окончателна присъда, а по-скоро е екология от кръговрати с цел еволюция и пречистване и улягване на Живота и всичко към Висшето Съзнание.
    0 Коментари 0 Споделяния 1 Прегледа
  • Това е, просто да намерите мир и покой за своя Живот чрез знание за Истината, и като хората намерят своето успокоение от Истината и осветеният си ум, по-лесно ще тръгнат към добродетелта и прошката и светлия стил на Живеене и по-малко страдание ще има по Земята между хората. 🙂😉😊😇🙏
    Това е, просто да намерите мир и покой за своя Живот чрез знание за Истината, и като хората намерят своето успокоение от Истината и осветеният си ум, по-лесно ще тръгнат към добродетелта и прошката и светлия стил на Живеене и по-малко страдание ще има по Земята между хората. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 0 Прегледа