• Аз не планирам повечето неща в Живота, а ги правя, когато почувствам нужда да ги правя. Не бях планирал обновяване и бекъп на виртуалната машина, но почувствах, че трябва да му направя една поддръжка и я направих. Движа Живота си според чувствата и усещанията за нужда в момента, а не да планирам след 1 седмица да правя нещо. Аз сам си правя интересен Живота, и аз живея по-добре от вас, нищо, че е труден Живота, заради хората, но с моя житейски пример дадох откровенията, които да дадат мир и покой на Хората чрез лекарствата за болните работи на съвремието. 🙂😉😊😇🙏
    Аз не планирам повечето неща в Живота, а ги правя, когато почувствам нужда да ги правя. Не бях планирал обновяване и бекъп на виртуалната машина, но почувствах, че трябва да му направя една поддръжка и я направих. Движа Живота си според чувствата и усещанията за нужда в момента, а не да планирам след 1 седмица да правя нещо. Аз сам си правя интересен Живота, и аз живея по-добре от вас, нищо, че е труден Живота, заради хората, но с моя житейски пример дадох откровенията, които да дадат мир и покой на Хората чрез лекарствата за болните работи на съвремието. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа
  • Живейте будно и бодърствайте за ключовете и откровенията в своя Живот, защото, като се разболеете в характера(сърцето) и ставате грозни, и коя Жена ще ви хареса, че да ви обича.
    Живейте будно и бодърствайте за ключовете и откровенията в своя Живот, защото, като се разболеете в характера(сърцето) и ставате грозни, и коя Жена ще ви хареса, че да ви обича.
    0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа
  • Жените обичат благородните хора, нищо, че понякога хората се разболяват от Стокхолмски Синдром и заобичват Звяра до тях, ама това е престъпление, така да взимаш насила Обич чрез болести за ближния, а благородството не е престъпление, защото Обичта е доброволна без болести за ближния.
    Жените обичат благородните хора, нищо, че понякога хората се разболяват от Стокхолмски Синдром и заобичват Звяра до тях, ама това е престъпление, така да взимаш насила Обич чрез болести за ближния, а благородството не е престъпление, защото Обичта е доброволна без болести за ближния.
    0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа
  • Добре, почивайте със себе си в мир и тишина и хармония, а не постоянно да бълвате и да се облъчвате с глупости помежду си. Животът би трябвало да е израстване, а не вечна борба за оцеляване. С нашата човешка воля на зорове се саботираме, заради това бъдете спокойни и блажени, за да видите реален Живот на израстване, а не просто на вечна борба с циклене на едно място, заради вечно натоварен процесор в главата.
    Добре, почивайте със себе си в мир и тишина и хармония, а не постоянно да бълвате и да се облъчвате с глупости помежду си. Животът би трябвало да е израстване, а не вечна борба за оцеляване. С нашата човешка воля на зорове се саботираме, заради това бъдете спокойни и блажени, за да видите реален Живот на израстване, а не просто на вечна борба с циклене на едно място, заради вечно натоварен процесор в главата.
    0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
  • По-глобално и по-благородно гледайте на своя Живот, а не да се тровите помежду си с тези затъпяващи човека земни временни дреболии в битие и житие. Човешката воля е един напрегнат и нервен чвор, който разпространява духовни и психически болести, докато Божията воля е лекарство за битие и житие.
    По-глобално и по-благородно гледайте на своя Живот, а не да се тровите помежду си с тези затъпяващи човека земни временни дреболии в битие и житие. Човешката воля е един напрегнат и нервен чвор, който разпространява духовни и психически болести, докато Божията воля е лекарство за битие и житие.
    0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
  • Уважавайте Живота си и Съзнанието си и не ги пращайте по дяволите, заради непукистичните хора към вас, и бъдете съзнателни за вредното(злото) в Живота за вашата глава и сърце. Вие, като осъзнаете, че лошото не си заслужава, сами ще искате да се спасите от безаконното облъчване на всякакви изтървани хора към вас. Който е вреден за разума на Човека, престъпник е за Човечеството, и за това си има институции, които да предотвратяват деградацията на Човека и Човечеството, като затвор и психиатрия.
    Уважавайте Живота си и Съзнанието си и не ги пращайте по дяволите, заради непукистичните хора към вас, и бъдете съзнателни за вредното(злото) в Живота за вашата глава и сърце. Вие, като осъзнаете, че лошото не си заслужава, сами ще искате да се спасите от безаконното облъчване на всякакви изтървани хора към вас. Който е вреден за разума на Човека, престъпник е за Човечеството, и за това си има институции, които да предотвратяват деградацията на Човека и Човечеството, като затвор и психиатрия.
    0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
  • Това не е егоизъм и самочувствие, като искам да опазя себе си и Живота си чисти и правилни, а е проява на добронамереност към Живота и проява на Разум и Мъдрост към Живота, за да бъде правилен Животът, както си трябва да бъде по начално Сътворение.
    Това не е егоизъм и самочувствие, като искам да опазя себе си и Живота си чисти и правилни, а е проява на добронамереност към Живота и проява на Разум и Мъдрост към Живота, за да бъде правилен Животът, както си трябва да бъде по начално Сътворение.
    0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа
  • Ние не можем да избягаме от Съдбата си, но поне можем да си облекчим дните на своя Живот, за да бъдат по-благоприятни за нас самите, като хора. Нека се обичаме вече и да не слугуваме на нервите си и греховете си.
    Ние не можем да избягаме от Съдбата си, но поне можем да си облекчим дните на своя Живот, за да бъдат по-благоприятни за нас самите, като хора. Нека се обичаме вече и да не слугуваме на нервите си и греховете си.
    0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа
  • Да виждаме малко по-разумно и малко по-трезвено в Живота си е Благословия на Разумната и Мъдрата Божия Енергия. Нека към това да се стремим, а не към щуротиите помежду си.
    Да виждаме малко по-разумно и малко по-трезвено в Живота си е Благословия на Разумната и Мъдрата Божия Енергия. Нека към това да се стремим, а не към щуротиите помежду си.
    0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа
  • То това чувство и жажда за нормалност към своя Разум ще ни спаси към пригодност за Небесното Царство, а не просто несъзнателно да поемаме низостта на Хората в Живота. Стига вече окаяни хора от неправилности за себе си, ами просто нормални и адекватни хора за Живота.
    То това чувство и жажда за нормалност към своя Разум ще ни спаси към пригодност за Небесното Царство, а не просто несъзнателно да поемаме низостта на Хората в Живота. Стига вече окаяни хора от неправилности за себе си, ами просто нормални и адекватни хора за Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа
Спонсорирано