• Просто си казвате, аз не съм тази зла енергия, която ме облъчва, и се еманципирате от злото и извличате мъдростта от ситуациите на низостта на тази зла енергия.
    Просто си казвате, аз не съм тази зла енергия, която ме облъчва, и се еманципирате от злото и извличате мъдростта от ситуациите на низостта на тази зла енергия.
    0 Comments 0 Shares 7 Views
  • Просто някои хора не дават шанс на Любовта, защото са безстопанствени за себе си и не третират себе си и ближния правилно, и всичко е от липса на вродени знания за Живота. Просто някои хора горят, а други не, и така, какво да правиш.
    Просто някои хора не дават шанс на Любовта, защото са безстопанствени за себе си и не третират себе си и ближния правилно, и всичко е от липса на вродени знания за Живота. Просто някои хора горят, а други не, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 7 Views
  • Имайте Човекопознание и Животознание чрез Светлината на нашия Господ Бог Исуса Христа. Хващайте Дяволските капани навреме чрез детайлите около човека до вас. Някои капани са неизбежни, защото са безобидно действие сега, но по-късно има негативен резултат от взаимоследствените връзки в нашия Живот, но поне хората познавайте, и така щетите в нашия Живот ще се намалят. Първо да сме монаси и после светски хора, а не обратното, защото първо да се научим да живеем със себе си правилно и после с хората правилно.
    Имайте Човекопознание и Животознание чрез Светлината на нашия Господ Бог Исуса Христа. Хващайте Дяволските капани навреме чрез детайлите около човека до вас. Някои капани са неизбежни, защото са безобидно действие сега, но по-късно има негативен резултат от взаимоследствените връзки в нашия Живот, но поне хората познавайте, и така щетите в нашия Живот ще се намалят. Първо да сме монаси и после светски хора, а не обратното, защото първо да се научим да живеем със себе си правилно и после с хората правилно.
    0 Comments 0 Shares 7 Views
  • Някои хора няма да спрат да правят психически и емоционални и физически престъпления срещу себеподобните си, защото е нужна просвета за Човека, а не просто консумация на Живот. Операционната ни система в главата да е здрава и после Животът ще стане розов.
    Някои хора няма да спрат да правят психически и емоционални и физически престъпления срещу себеподобните си, защото е нужна просвета за Човека, а не просто консумация на Живот. Операционната ни система в главата да е здрава и после Животът ще стане розов.
    0 Comments 0 Shares 8 Views
  • Открехване към откровенията на Живота, а не просто неизлекувано сърце без откровенията на Живота.
    Открехване към откровенията на Живота, а не просто неизлекувано сърце без откровенията на Живота.
    0 Comments 0 Shares 8 Views
  • Не се напрягайте и напиняйте много много с хората. Запазете себе си чрез нормалност от вас за своята реалност на Живота ви.
    Не се напрягайте и напиняйте много много с хората. Запазете себе си чрез нормалност от вас за своята реалност на Живота ви.
    0 Comments 0 Shares 8 Views
  • Аз не мога да обичам този, който ми прави зло на главата и сърцето и ме облъчва с помия, защото отказвам чрез будна съзнателност да хвана болестта Стокхолмски Синдром. Нали се сещате, че накрая ще му отсеча главата, като Дънкан Маклауд от филма Шотландски Боец. 🙂😉😊😇🙏
    Аз не мога да обичам този, който ми прави зло на главата и сърцето и ме облъчва с помия, защото отказвам чрез будна съзнателност да хвана болестта Стокхолмски Синдром. Нали се сещате, че накрая ще му отсеча главата, като Дънкан Маклауд от филма Шотландски Боец. 🙂😉😊😇🙏
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • Ще му отсеча главата образно казано, като оттегля Ангелите и го вземат Демоните, като това се нарича проклятие, както Исус Христос прокле неплодородното смокиново дърво, и дървото изсъхна, защото Исус Христос каза на Демоните, това Дърво е ваше, и Дървото умря в адски мъки, заради Демоните.
    Ще му отсеча главата образно казано, като оттегля Ангелите и го вземат Демоните, като това се нарича проклятие, както Исус Христос прокле неплодородното смокиново дърво, и дървото изсъхна, защото Исус Христос каза на Демоните, това Дърво е ваше, и Дървото умря в адски мъки, заради Демоните.
    0 Comments 0 Shares 7 Views
  • Така е, Животът е малко тежък понякога, и ако ние не изберем съзнателно Светлината и Добротата Божия, то Злото ще избере нас, заради нашата несъзнателност.
    Така е, Животът е малко тежък понякога, и ако ние не изберем съзнателно Светлината и Добротата Божия, то Злото ще избере нас, заради нашата несъзнателност.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Опасно е, заради несъзнателност на Живота, и аз не искам да се почупвам, заради глупости човешки, а предпочитам да Живея истински със Съзнателност, и така се случват хубавите неща.
    Опасно е, заради несъзнателност на Живота, и аз не искам да се почупвам, заради глупости човешки, а предпочитам да Живея истински със Съзнателност, и така се случват хубавите неща.
    0 Comments 0 Shares 4 Views