• Като някаква недоумяла разгонена котка в разпътничество, и тук жена имаш и там жена имаш и хаос в Живота, а е хубаво да си събереш Живота и да се концентрираш в една точка, за да направиш нещо съществено и велико в Живота. Аз си живея тясно, като войник и съм предразположен към нещо хубаво от мен за Живота. Не слугувам на човешката си воля, защото аз със своя си стил на Живот съм признат за Велик от Ангелите в Отвъдното, а пък тия където слугуват на своите си страстни човешки воли няма как да са Велики.
    Като някаква недоумяла разгонена котка в разпътничество, и тук жена имаш и там жена имаш и хаос в Живота, а е хубаво да си събереш Живота и да се концентрираш в една точка, за да направиш нещо съществено и велико в Живота. Аз си живея тясно, като войник и съм предразположен към нещо хубаво от мен за Живота. Не слугувам на човешката си воля, защото аз със своя си стил на Живот съм признат за Велик от Ангелите в Отвъдното, а пък тия където слугуват на своите си страстни човешки воли няма как да са Велики.
    0 Комментарии 0 Поделились 61 Просмотры
  • Имаше един такъв Грък в семейството, и попадна на нас, заради разпътството си в Живота си. Жена в Гърция, Жена в България, и посредствен Живот, ама Съдбата пък го пусна напред да крачи в Живота, защото не беше добър за hrisi98. Посредствените Животи до това водят, до глупости между Хората. Хората та Жените та Хората та Жените, и като вятърничав Човек. Бъди Мъж, който знае своята визия за Живота, а не така да се вееш, и хората да си кажат поредният, който не носи Светлина към оргазми за Жените, и никакво впечатление за другите, и така да си мине Живота в поредният нисък играч. 🙂✌️☀️🌙
    Имаше един такъв Грък в семейството, и попадна на нас, заради разпътството си в Живота си. Жена в Гърция, Жена в България, и посредствен Живот, ама Съдбата пък го пусна напред да крачи в Живота, защото не беше добър за hrisi98. Посредствените Животи до това водят, до глупости между Хората. Хората та Жените та Хората та Жените, и като вятърничав Човек. Бъди Мъж, който знае своята визия за Живота, а не така да се вееш, и хората да си кажат поредният, който не носи Светлина към оргазми за Жените, и никакво впечатление за другите, и така да си мине Живота в поредният нисък играч. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 106 Просмотры
  • Трябва да се внимава с Мъжете, защото от много Мъже и Жената става разджуркана и употребена и вече без качество за някаква връзка. Това Сърце да не е Безсмъртно бе човек. Ако си с Бога няма проблем, той те поддържа в Светлина и Изправление, но Човекът без Бога е немощен, и нека си го признаем всички в откровение към себе си и света си.
    Трябва да се внимава с Мъжете, защото от много Мъже и Жената става разджуркана и употребена и вече без качество за някаква връзка. Това Сърце да не е Безсмъртно бе човек. Ако си с Бога няма проблем, той те поддържа в Светлина и Изправление, но Човекът без Бога е немощен, и нека си го признаем всички в откровение към себе си и света си.
    0 Комментарии 0 Поделились 211 Просмотры
  • Внимавай Жено с Хората(Приятелките и Мъжете), защото не всеки Човек е Светец бе Човек. Животът е суров и опасен, като не се внимава за нашата нормалност в Живота.
    Внимавай Жено с Хората(Приятелките и Мъжете), защото не всеки Човек е Светец бе Човек. Животът е суров и опасен, като не се внимава за нашата нормалност в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 65 Просмотры
  • Както и да е, ами продължаваме с Мира и Любовта и Мъдростта на Живота. Ако се сетя нещо ще споделя.
    Както и да е, ами продължаваме с Мира и Любовта и Мъдростта на Живота. Ако се сетя нещо ще споделя.
    0 Комментарии 0 Поделились 66 Просмотры
  • И на мен понякога ми се прави любов, като секс, ама голяма работа, защото каквото такова, защото всеки човек има хормони и всякакви химични вещества в себе си, и те го саботират и облагородяват, но нека винаги има разум(разумност) за Светлина(безболезненост) в Живота, а не за деяния към някакви излишни болки в Живота към повреждане на Човешкия Характер(сърце). 🙂✌️☀️🌙
    И на мен понякога ми се прави любов, като секс, ама голяма работа, защото каквото такова, защото всеки човек има хормони и всякакви химични вещества в себе си, и те го саботират и облагородяват, но нека винаги има разум(разумност) за Светлина(безболезненост) в Живота, а не за деяния към някакви излишни болки в Живота към повреждане на Човешкия Характер(сърце). 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 70 Просмотры
  • Аз ви казвам, че Светците са черешката на тортата в Сътворението, защото при тях има Законие и Безболезненост, а при всичко друго е болчици към Път за Ада. Посредственият Живот не носи удовлетворение, а смут в Сърцето. Аз съм станал това благодарение на консервативността на Ангелите, които Ангели само Живот са ми давали от консервата на Живота, а представете си, ако ви дават плява извън консервата на Живота на какво ще заприличате.
    Аз ви казвам, че Светците са черешката на тортата в Сътворението, защото при тях има Законие и Безболезненост, а при всичко друго е болчици към Път за Ада. Посредственият Живот не носи удовлетворение, а смут в Сърцето. Аз съм станал това благодарение на консервативността на Ангелите, които Ангели само Живот са ми давали от консервата на Живота, а представете си, ако ви дават плява извън консервата на Живота на какво ще заприличате.
    0 Комментарии 0 Поделились 132 Просмотры
  • Без Бога няма Живот, а има имитация на Живот, защото Човек, който не познава нищо друго освен кочинката с Хората, това Живот ли е. Да минеш посредствено в своето време на Живот и после няма висини, няма същественост, и в Ада ще се гърчиш в негативната енергия на Демоните към свое безмирие, а това е Ужас, а вие не го осъзнавате, колко е трагично и страшно за вас, и пътници ставате, а аз искам да ви осъзная, за да живеем по Бога, като Автентичен Живот на Светлина и Осъзнавания и Величие и Ментални Оргазми между Мъжете и Жените, ако щете. 🙂✌️☀️🌙
    Без Бога няма Живот, а има имитация на Живот, защото Човек, който не познава нищо друго освен кочинката с Хората, това Живот ли е. Да минеш посредствено в своето време на Живот и после няма висини, няма същественост, и в Ада ще се гърчиш в негативната енергия на Демоните към свое безмирие, а това е Ужас, а вие не го осъзнавате, колко е трагично и страшно за вас, и пътници ставате, а аз искам да ви осъзная, за да живеем по Бога, като Автентичен Живот на Светлина и Осъзнавания и Величие и Ментални Оргазми между Мъжете и Жените, ако щете. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 316 Просмотры
  • Любов ще оправи Света, защото невинното и праведното отношение не гневи дори и Грешниците, и лека полека ще се осъзнаят нещата, защото с Мир и Любов и Мъдрост се изправят нещата към Живот, а обратното е към Смърт и гибел за Света.
    Любов ще оправи Света, защото невинното и праведното отношение не гневи дори и Грешниците, и лека полека ще се осъзнаят нещата, защото с Мир и Любов и Мъдрост се изправят нещата към Живот, а обратното е към Смърт и гибел за Света.
    0 Комментарии 0 Поделились 164 Просмотры
  • Защото ние се борим не срещу човешки същества, а срещу управниците, срещу властите, срещу могъщите владетели на този тъмен век, срещу злите духовни сили в небесните владения.
    ~Ефесяни 6:12~

    ГАЛАТЯНИ 5:19-21
    А делата на плътта са явни; те са: блудство, нечистота, сладострастие, идолопоклонство, чародейство, вражди, разпри, ревнувания, ярости, партизанства, раздори, разцепления, зависти, пиянства, пирувания и тям подобни; за които ви предупреждавам, както ви и предупредих, че които вършат такива работи, няма да наследят Божието царство.

    ГАЛАТЯНИ 5:22–23
    А плодът на Духа е: любов, радост (веселие), мир, дълготърпение (спокойствие, издръжливост) благост, милосърдие (благосклонност), вярност, кротост (нежност, смирение), себеобуздание; против такива неща няма закон.
    Защото ние се борим не срещу човешки същества, а срещу управниците, срещу властите, срещу могъщите владетели на този тъмен век, срещу злите духовни сили в небесните владения. ~Ефесяни 6:12~ ГАЛАТЯНИ 5:19-21 А делата на плътта са явни; те са: блудство, нечистота, сладострастие, идолопоклонство, чародейство, вражди, разпри, ревнувания, ярости, партизанства, раздори, разцепления, зависти, пиянства, пирувания и тям подобни; за които ви предупреждавам, както ви и предупредих, че които вършат такива работи, няма да наследят Божието царство. ГАЛАТЯНИ 5:22–23 А плодът на Духа е: любов, радост (веселие), мир, дълготърпение (спокойствие, издръжливост) благост, милосърдие (благосклонност), вярност, кротост (нежност, смирение), себеобуздание; против такива неща няма закон.
    0 Комментарии 0 Поделились 180 Просмотры