• Всеки да остави всеки на Мира, и така, какво да правиш. Оставете Иран на Мира и тя няма да е лоша, защото от провокации се опихме и оляхме и мира няма, а това са нерви, като няма мир, защото невежо отношение от Хора и Държави, и така. Спокойно, Русия и Китай образоват Иран, а пък другите с лошотия процедират, ама защото от глуповатост.
    Всеки да остави всеки на Мира, и така, какво да правиш. Оставете Иран на Мира и тя няма да е лоша, защото от провокации се опихме и оляхме и мира няма, а това са нерви, като няма мир, защото невежо отношение от Хора и Държави, и така. Спокойно, Русия и Китай образоват Иран, а пък другите с лошотия процедират, ама защото от глуповатост.
    0 Комментарии 0 Поделились 191 Просмотры
  • С Любов се изправя Света, а не с Лошотия, ама някои Хора и Държави не са го разбрали това, защото не са разбрали, че с лоши постъпки, лоши резултати, и обратното, с добри постъпки, добри резултати.
    С Любов се изправя Света, а не с Лошотия, ама някои Хора и Държави не са го разбрали това, защото не са разбрали, че с лоши постъпки, лоши резултати, и обратното, с добри постъпки, добри резултати.
    0 Комментарии 0 Поделились 188 Просмотры
  • Някои не са научили уроците на Живота, защото са палавници и остроумници в нечестивостта и всякаквите разклонения на злото към надменност и пошлост.
    Някои не са научили уроците на Живота, защото са палавници и остроумници в нечестивостта и всякаквите разклонения на злото към надменност и пошлост.
    0 Комментарии 0 Поделились 151 Просмотры
  • Има си всичко. Цивилизация на разумността и мъдростта и антицивилизация на емоционалния хаос към вътрешна несгода и никога мир. Западната глобализация не предлага Цивилизация, а Антицивилизация. Всичко е до Човека. Грешниците Безбожни искат да погълнат Света и заради това има Войни по Света. Такова е, какво да правиш, и наздраве за Цивилизацията и за разум(разумност) в умрелите Съзнания от Природните Диви вечно безмирни Емоции.
    Има си всичко. Цивилизация на разумността и мъдростта и антицивилизация на емоционалния хаос към вътрешна несгода и никога мир. Западната глобализация не предлага Цивилизация, а Антицивилизация. Всичко е до Човека. Грешниците Безбожни искат да погълнат Света и заради това има Войни по Света. Такова е, какво да правиш, и наздраве за Цивилизацията и за разум(разумност) в умрелите Съзнания от Природните Диви вечно безмирни Емоции.
    0 Комментарии 0 Поделились 156 Просмотры
  • Както и да е, ами наздраве за Светлината на Благодатта Божия, и после лека нощ и до нови неща. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами наздраве за Светлината на Благодатта Божия, и после лека нощ и до нови неща. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 183 Просмотры
  • Аз съм осъзнат и не залитам, защото имам страхотна визия за Живота, а хората с които съм бил в контакт не са осъзнати и те имат навика да залитат в емоционални кривини и безбожия даже, и така се получава мърсене на реалността на Живота, а това никак не ми харесва, и те ще отговарят за това пред Божия Съд. Страшно е, заради това пледирам за Разумност и Мъдрост и Благост и Човечност и Любов в Живота.
    Аз съм осъзнат и не залитам, защото имам страхотна визия за Живота, а хората с които съм бил в контакт не са осъзнати и те имат навика да залитат в емоционални кривини и безбожия даже, и така се получава мърсене на реалността на Живота, а това никак не ми харесва, и те ще отговарят за това пред Божия Съд. Страшно е, заради това пледирам за Разумност и Мъдрост и Благост и Човечност и Любов в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 157 Просмотры
  • Живея си Живота и свикнах вече с хаоса и безпорядъка за ушите. Няма грижи защото всичко се знае, и всеки ще си тегне над Божията Присъда, защото аз като казвам да се внимава в Училището на Живота, не го казвам, за да се правя на интересен, а за да имате разума да се спасите за своята лична Вечност, а не да ми тровите Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Живея си Живота и свикнах вече с хаоса и безпорядъка за ушите. Няма грижи защото всичко се знае, и всеки ще си тегне над Божията Присъда, защото аз като казвам да се внимава в Училището на Живота, не го казвам, за да се правя на интересен, а за да имате разума да се спасите за своята лична Вечност, а не да ми тровите Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 104 Просмотры
  • Както и да е, ами нека има Мир и Любов и Мъдрост между Хората, защото, като ги няма тези неща, значи е да избягаш, защото Времето на Живота е ценно, и нека не си го пропиляваме в глупости. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами нека има Мир и Любов и Мъдрост между Хората, защото, като ги няма тези неща, значи е да избягаш, защото Времето на Живота е ценно, и нека не си го пропиляваме в глупости. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 107 Просмотры
  • Нека се обичаме вече, и стига вече с тези безсмислени войни. Вижте Пътят, на къде вървите. Направете си Дворец в менталния Свят, за да имате нужните обекти и релации в ума си, за да знаете основните неща, като нормален Път за Живота на всички и на себе си, и такива неща в Човешката Духовна Менталност(духовност).
    Нека се обичаме вече, и стига вече с тези безсмислени войни. Вижте Пътят, на къде вървите. Направете си Дворец в менталния Свят, за да имате нужните обекти и релации в ума си, за да знаете основните неща, като нормален Път за Живота на всички и на себе си, и такива неща в Човешката Духовна Менталност(духовност).
    0 Комментарии 0 Поделились 85 Просмотры
  • Както и да е, ами всичко е във вашите ръце. Наздраве за безболезнеността и после лека нощ. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами всичко е във вашите ръце. Наздраве за безболезнеността и после лека нощ. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 94 Просмотры