• Човекът е станал Атеист, заради естественото си липсващо осветяване на Ума и Сърцето, но Атеистична Европа ще продължава да си повтаря първи клас, докато не и дойде акъла.
    Човекът е станал Атеист, заради естественото си липсващо осветяване на Ума и Сърцето, но Атеистична Европа ще продължава да си повтаря първи клас, докато не и дойде акъла.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
  • Както и да е, ами нека имаме свято търпение да изчакаме Злото да порасне и да израсне и да стане Добро. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами нека имаме свято търпение да изчакаме Злото да порасне и да израсне и да стане Добро. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 128 Прегледа
  • Ето вижте хубостта на Живота на тази картинка, а не тези лоши работи между мъжът и жената у дома.
    Ето вижте хубостта на Живота на тази картинка, а не тези лоши работи между мъжът и жената у дома.
    0 Коментари 0 Споделяния 129 Прегледа
  • Вижте, много интересно. И Канада и Австралия са такива опасни англосаксонци, които уж би трябвало да клонят към конфликти и войни, но те са се облагородили някак си и са миролюбиви. Интересно е как аурите на всички колективни държавни формирования са различни, и едни аури са по-тъмни, а други са по-светли. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте, много интересно. И Канада и Австралия са такива опасни англосаксонци, които уж би трябвало да клонят към конфликти и войни, но те са се облагородили някак си и са миролюбиви. Интересно е как аурите на всички колективни държавни формирования са различни, и едни аури са по-тъмни, а други са по-светли. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа
  • Нека да бъдем Светли Аури, за да ни е кеф на Живота, защото с лошотията няма вътрешен мир и все е несгода и все е някаква трагедия за реалността на Живота.
    Нека да бъдем Светли Аури, за да ни е кеф на Живота, защото с лошотията няма вътрешен мир и все е несгода и все е някаква трагедия за реалността на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • Хостинг сървърният компютър си работи и вече си е на пълна и стабилна интернет мощност, защото му сложих кабел и вече няма грижи с нестабилната WiFi интернет връзка. Дал съм си отпуска от компютрите, защото всичко им е на шест, и така. Наздраве за компютрите, които дават удобство и щадене на времето за Хората. Знам, че има лоши хора, които злоупотребяват, но в Природата е нормално да има Човеци и Прасета.
    Хостинг сървърният компютър си работи и вече си е на пълна и стабилна интернет мощност, защото му сложих кабел и вече няма грижи с нестабилната WiFi интернет връзка. Дал съм си отпуска от компютрите, защото всичко им е на шест, и така. Наздраве за компютрите, които дават удобство и щадене на времето за Хората. Знам, че има лоши хора, които злоупотребяват, но в Природата е нормално да има Човеци и Прасета.
    0 Коментари 0 Споделяния 90 Прегледа
  • Аз знам, че има всякакви Зверове(прасета) в обществата на Света, които причиняват тези безбожни емоционални кривини към болести за реалностите на Живота между Хората, ама аз какво да направя, че моята воля е само в моите ръце, а всички други Хора и Чудовища и Щуротии извън моите ръце са на Молитва за вразумяване на тия Хора и Прасета и всякакви Човешки Животни. Да не си мислите, че ми е много весело, като знам колко е изтърван Света.
    Аз знам, че има всякакви Зверове(прасета) в обществата на Света, които причиняват тези безбожни емоционални кривини към болести за реалностите на Живота между Хората, ама аз какво да направя, че моята воля е само в моите ръце, а всички други Хора и Чудовища и Щуротии извън моите ръце са на Молитва за вразумяване на тия Хора и Прасета и всякакви Човешки Животни. Да не си мислите, че ми е много весело, като знам колко е изтърван Света.
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Опасно е много от Зверове, ама както и да е, ами да си гледаме Живота да е хубав в порядъчност и повече самота за пространство на нашата воля, иначе, като не реализираме своите инициации и градежи за своя Живот, заради всякакви непукистични хора и шумотевици в нашия Живот и за нашия Живот се повреждаме и отиваме в Ада.
    Опасно е много от Зверове, ама както и да е, ами да си гледаме Живота да е хубав в порядъчност и повече самота за пространство на нашата воля, иначе, като не реализираме своите инициации и градежи за своя Живот, заради всякакви непукистични хора и шумотевици в нашия Живот и за нашия Живот се повреждаме и отиваме в Ада.
    0 Коментари 0 Споделяния 162 Прегледа
  • А Адът е това. Пълен хаос и страдания за разума(духа), докато не се прероди разума и не му се даде втори шанс за спасение.
    А Адът е това. Пълен хаос и страдания за разума(духа), докато не се прероди разума и не му се даде втори шанс за спасение.
    0 Коментари 0 Споделяния 175 Прегледа
  • Има всякакви Съзнания, които са удавени от емоционалните мръсотии и несгоди. Това е сквернота към Божествената Частица в Човека, ама карай, какво да правиш, като човекът толкова се е погледнал и припознал.
    Има всякакви Съзнания, които са удавени от емоционалните мръсотии и несгоди. Това е сквернота към Божествената Частица в Човека, ама карай, какво да правиш, като човекът толкова се е погледнал и припознал.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
Спонсорирано