• И Римската Империя е била във възход, заради Светците и упадък, заради Грешниците. То винаги е така, защото Болката не може да бъде адекватен и продуктивен и съществен Лидер за Живота на Земята. Гърчиш реалностите на Живота в зверски емоции и всичко в Държавата се изкривява и боледува, защото Греховете не са хубаво нещо.
    И Римската Империя е била във възход, заради Светците и упадък, заради Грешниците. То винаги е така, защото Болката не може да бъде адекватен и продуктивен и съществен Лидер за Живота на Земята. Гърчиш реалностите на Живота в зверски емоции и всичко в Държавата се изкривява и боледува, защото Греховете не са хубаво нещо.
    0 Комментарии 0 Поделились 75 Просмотры
  • Виждате ли операционната система Windows, като се усуче и изкриви от излишни регистри и файлове как става мудна и едва едва зарежда, а като и пуснеш основна профилактика и на душичката и става лекичко и пърха от щастие. Така е и с безболезнеността на Светците и болезнеността на Грешниците. Какъвто е Човекът, такива са и плодовете в Живота.
    Виждате ли операционната система Windows, като се усуче и изкриви от излишни регистри и файлове как става мудна и едва едва зарежда, а като и пуснеш основна профилактика и на душичката и става лекичко и пърха от щастие. Така е и с безболезнеността на Светците и болезнеността на Грешниците. Какъвто е Човекът, такива са и плодовете в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры
  • Основното правило за хубав Живот е да не те боли нищо Душевно и Биологично, а пък, като те боли нещо, можеш ли да живееш хубаво.
    Основното правило за хубав Живот е да не те боли нищо Душевно и Биологично, а пък, като те боли нещо, можеш ли да живееш хубаво.
    0 Комментарии 0 Поделились 82 Просмотры
  • Пазете си личността и характера и живота от болки и не си причинявайте болки помежду си, а бъдете Стоически Християни, за да не правите болки на себе си, заради другите, като непросветени реакции и проява на слабост в Живота, като скандали и врява и ужаси между Хората. Вижте каква хубава картинка намерих в Интернет. Воинът на Светлината.
    Пазете си личността и характера и живота от болки и не си причинявайте болки помежду си, а бъдете Стоически Християни, за да не правите болки на себе си, заради другите, като непросветени реакции и проява на слабост в Живота, като скандали и врява и ужаси между Хората. Вижте каква хубава картинка намерих в Интернет. Воинът на Светлината.
    0 Комментарии 0 Поделились 68 Просмотры
  • Общо взето Живейте Живи(без тежести и болки), а не Живейте Мъртви(със тежести и болки). 🙂✌️☀️🌙
    Общо взето Живейте Живи(без тежести и болки), а не Живейте Мъртви(със тежести и болки). 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 78 Просмотры
  • Нека да просветлим народа, за да живее хубаво, а не да се мъчи в Живота си. Както тия хора по високите етажи е хубаво и те да се ограмотят и облагородят, защото заради тях всичко страда от собствената им глупост и лекомислие и лековерие и злокачествена болшевишка лигавщина.
    Нека да просветлим народа, за да живее хубаво, а не да се мъчи в Живота си. Както тия хора по високите етажи е хубаво и те да се ограмотят и облагородят, защото заради тях всичко страда от собствената им глупост и лекомислие и лековерие и злокачествена болшевишка лигавщина.
    0 Комментарии 0 Поделились 78 Просмотры
  • То тия там нацупените по високите европейски етажи трябва да се превъзмогнат, ако искат да могат. Като си слугуваме на човешките низости, нищо добро няма да ни донесе това, а само войни и разруха и кризи.
    То тия там нацупените по високите европейски етажи трябва да се превъзмогнат, ако искат да могат. Като си слугуваме на човешките низости, нищо добро няма да ни донесе това, а само войни и разруха и кризи.
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • Мислете съществено и логично, а не емоционално и гневно, защото точно заради това лошо мислене сме тръгнали към разруха. Спасението е да си сътрудничим с Русия за Газ, а ние се правим на по-низши от Хора, защото нещо ни е криво и се самоубиваме, заради тези емоционални кривини и лошотии. Те така загинаха Древен Египет и Римската Империя, от Емоционални изкривявания на Живота. Чисто сияние на Съзнание, а ние сме емоционални нервни топки. Дайте Път на Живота, за да нямаме проблеми да обичаме Живота, а като ние кривим и сучем и пребиваме Живота, как да го обичаме тоя Живот. Прости им Боже те не знаят какво вършат.
    Мислете съществено и логично, а не емоционално и гневно, защото точно заради това лошо мислене сме тръгнали към разруха. Спасението е да си сътрудничим с Русия за Газ, а ние се правим на по-низши от Хора, защото нещо ни е криво и се самоубиваме, заради тези емоционални кривини и лошотии. Те така загинаха Древен Египет и Римската Империя, от Емоционални изкривявания на Живота. Чисто сияние на Съзнание, а ние сме емоционални нервни топки. Дайте Път на Живота, за да нямаме проблеми да обичаме Живота, а като ние кривим и сучем и пребиваме Живота, как да го обичаме тоя Живот. Прости им Боже те не знаят какво вършат.
    0 Комментарии 0 Поделились 171 Просмотры
  • Съдбата всячески ни казва да се смирим и да се изправим в нормалност, като отношения с другите държави, защото страдания, а ние се правим на горди дяволи без покритие.
    Съдбата всячески ни казва да се смирим и да се изправим в нормалност, като отношения с другите държави, защото страдания, а ние се правим на горди дяволи без покритие.
    0 Комментарии 0 Поделились 149 Просмотры
  • Аз разбирам горкият човек, че от немощ не вижда знаците на съдбата и заради това Човекът винаги избира грешката, но нека се вразумим и изберем Мъдростта, а не нашата пошлост от която си страдаме всички, като колектив.
    Аз разбирам горкият човек, че от немощ не вижда знаците на съдбата и заради това Човекът винаги избира грешката, но нека се вразумим и изберем Мъдростта, а не нашата пошлост от която си страдаме всички, като колектив.
    0 Комментарии 0 Поделились 130 Просмотры