• Не се притеснявайте за нищо, защото на мен не ми е болка нищо, защото аз съм Алиса в страната на Чудесата и няма болка, ами просто вие да не сте в страната на болката, защото аз съм щастливец, като ресторанта в град Велико Търново, който се казва Щастливеца. 🙂✌️☀️🌙
    Не се притеснявайте за нищо, защото на мен не ми е болка нищо, защото аз съм Алиса в страната на Чудесата и няма болка, ами просто вие да не сте в страната на болката, защото аз съм щастливец, като ресторанта в град Велико Търново, който се казва Щастливеца. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 262 Прегледа
  • Добре, както и да е, Наздраве за Живота в чистия му вид и автентичния му вид и после си лягам, а пък да видим ветровете какво са ми донесли на утрешния ден. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, както и да е, Наздраве за Живота в чистия му вид и автентичния му вид и после си лягам, а пък да видим ветровете какво са ми донесли на утрешния ден. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 191 Прегледа
  • Европейският Съюз ни бута към пропастта, защото кортизола е повредил мозъка им. Аз като казвам, че Богът е спасение, за да бъдем нормални и разумни Човеци, вие си мислите тралала. Просто от гордости и его и всякакви човешки мръсотийки няма да видим добър Живот, заради плиткоумците с повредени мозъци. Ооо неразумни люде на върха, що за грехове правите срещу народите.
    https://www.youtube.com/watch?v=942_mSdJgEU
    Европейският Съюз ни бута към пропастта, защото кортизола е повредил мозъка им. Аз като казвам, че Богът е спасение, за да бъдем нормални и разумни Човеци, вие си мислите тралала. Просто от гордости и его и всякакви човешки мръсотийки няма да видим добър Живот, заради плиткоумците с повредени мозъци. Ооо неразумни люде на върха, що за грехове правите срещу народите. https://www.youtube.com/watch?v=942_mSdJgEU
    0 Коментари 0 Споделяния 104 Прегледа
  • Както и да е, ами какво да правиш, като все има и шашави хора, които се бутат на върха, а пък не са за върха, ама карай да върви. Борим се срещу псевдото, ама така е с Човека. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами какво да правиш, като все има и шашави хора, които се бутат на върха, а пък не са за върха, ама карай да върви. Борим се срещу псевдото, ама така е с Човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 105 Прегледа
  • Един Лидер е спасител, а не безумен авантюрист, който спасител ще пренебрегне емоциите си и гордостите си, за да е добре цялото, а те какво правят, слугуват на гордостта си и греха си и убиват народите. Безумци. 🙂✌️☀️🌙
    Един Лидер е спасител, а не безумен авантюрист, който спасител ще пренебрегне емоциите си и гордостите си, за да е добре цялото, а те какво правят, слугуват на гордостта си и греха си и убиват народите. Безумци. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 148 Прегледа
  • И после защо хората са омерзени. Защото глупостта е на пиедестал и лошите примери на върха разочароват хората.
    И после защо хората са омерзени. Защото глупостта е на пиедестал и лошите примери на върха разочароват хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 100 Прегледа
  • Европейският Съюз трябва да служи за благоденствието на Народите, а те не го правят това. Те правят мръсотийките в главата и сърцето си. И после как Човекът от немощ да не намрази Човека. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Европейският Съюз трябва да служи за благоденствието на Народите, а те не го правят това. Те правят мръсотийките в главата и сърцето си. И после как Човекът от немощ да не намрази Човека. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 93 Прегледа
  • Почивайте си вече, защото, когато времето не е слънчево е хубаво да отмаряме и да чакаме Слънцето да се появи отново. Бъдете, като Буда, който си стои под дървото и нищо не прави и получава просветление. 🙂✌️☀️🌙 Ето вижте неговите мисли в този сайт.
    Източник: https://dama.bg/article/15-misli-ot-buda-koito-shte-ti-pomognat-da-namerish-vutreshen-mir/21515/ © Dama.bg

    Буда(вътрешен мир):
    1. "Всичко това, което сме, е проекция на нашите мисли." 2. "Да разбираш всичко, означава да прощаваш всичко." 3. "Ако смяташ, че нещо си заслужава да го направиш, направи го, влагайки цялото си сърце и душа." 4. "Колкото по-малко негативни хора допускаш до себе си, толкова по-спокоен ще бъде животът ти." 5. "Без значение колко е било трудно в миналото, помни, че винаги можеш да започнеш отначало." 6. "Не се учи как да реагираш - научи се как да отговаряш." 7. "Никой твой враг не може да те порази така, както твоите собствени мисли." 8. "Не прибързвай с нищо - когато дойде правилното време, всичко ще се подреди." 9. "Само онези, които са лишени от злонамерени мисли, ще намерят покой със сигурност." 10. "В най-големия мрак винаги първо трябва да търсим светлината." 11. "Няма път към щастието. Щастието е пътят." 12. "Най-голямата тайна на съществуването е да се избавите от страховете си." 13. "От цялата Вселена ти самият заслужаваш най-много своите обич и внимание." 14. "Бъди добър към всички създания на света: това е истинската религия." 15. "Накрая само три неща ще имат значение: Колко много си обичал? Колко нежно си живял? и Колко грациозно си се освободил от нещата, които не са били за теб."
    Почивайте си вече, защото, когато времето не е слънчево е хубаво да отмаряме и да чакаме Слънцето да се появи отново. Бъдете, като Буда, който си стои под дървото и нищо не прави и получава просветление. 🙂✌️☀️🌙 Ето вижте неговите мисли в този сайт. Източник: https://dama.bg/article/15-misli-ot-buda-koito-shte-ti-pomognat-da-namerish-vutreshen-mir/21515/ © Dama.bg Буда(вътрешен мир): 1. "Всичко това, което сме, е проекция на нашите мисли." 2. "Да разбираш всичко, означава да прощаваш всичко." 3. "Ако смяташ, че нещо си заслужава да го направиш, направи го, влагайки цялото си сърце и душа." 4. "Колкото по-малко негативни хора допускаш до себе си, толкова по-спокоен ще бъде животът ти." 5. "Без значение колко е било трудно в миналото, помни, че винаги можеш да започнеш отначало." 6. "Не се учи как да реагираш - научи се как да отговаряш." 7. "Никой твой враг не може да те порази така, както твоите собствени мисли." 8. "Не прибързвай с нищо - когато дойде правилното време, всичко ще се подреди." 9. "Само онези, които са лишени от злонамерени мисли, ще намерят покой със сигурност." 10. "В най-големия мрак винаги първо трябва да търсим светлината." 11. "Няма път към щастието. Щастието е пътят." 12. "Най-голямата тайна на съществуването е да се избавите от страховете си." 13. "От цялата Вселена ти самият заслужаваш най-много своите обич и внимание." 14. "Бъди добър към всички създания на света: това е истинската религия." 15. "Накрая само три неща ще имат значение: Колко много си обичал? Колко нежно си живял? и Колко грациозно си се освободил от нещата, които не са били за теб."
    0 Коментари 0 Споделяния 101 Прегледа
  • Това ще ни е за урок. Да не пускаме на върха хора с омраза в себе си. Иначе пак Европа влиза в образа на Антихриста и пак ще живеем мизерно, заради безумието на тези омразни хора, заради тези емоцийки на гняв и бесове, и някакви горделиви получавания на слепота. Просто западният Човек е Плътският и Екстровертният Човек, и заради това Западът винаги е влизал в Образа на Сатаната(Антихриста). А Изтокът е Разумният и Интровертният Човек, и заради това Изтокът е по-трезвен и по-стабилен за въобще някакъв нормален Живот.
    Това ще ни е за урок. Да не пускаме на върха хора с омраза в себе си. Иначе пак Европа влиза в образа на Антихриста и пак ще живеем мизерно, заради безумието на тези омразни хора, заради тези емоцийки на гняв и бесове, и някакви горделиви получавания на слепота. Просто западният Човек е Плътският и Екстровертният Човек, и заради това Западът винаги е влизал в Образа на Сатаната(Антихриста). А Изтокът е Разумният и Интровертният Човек, и заради това Изтокът е по-трезвен и по-стабилен за въобще някакъв нормален Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 100 Прегледа
  • Заради Хора с омраза сега представата ни за Древен Египет е, че е била противна Държава, но истината е, че нейният възход е бил заради Светците и нейното падение е било, заради Грешниците, защото Човек с омраза и болки как да вижда ясно и съществено нещата за някакъв нормален Живот, като болките го заслепяват и всичко отива в разруха.
    Заради Хора с омраза сега представата ни за Древен Египет е, че е била противна Държава, но истината е, че нейният възход е бил заради Светците и нейното падение е било, заради Грешниците, защото Човек с омраза и болки как да вижда ясно и съществено нещата за някакъв нормален Живот, като болките го заслепяват и всичко отива в разруха.
    0 Коментари 0 Споделяния 96 Прегледа