• Аз май казах вече, че се впечатлявам лесно, като малко дете, ама то защото запазих и опазих детето в себе си. Успях в Живота, нищо, че другите ме мислеха за слаб, но Божията Блажена Нежност не е слабост, а сила, и заради това всичко е наред, защото Богът е лекарство.
    Аз май казах вече, че се впечатлявам лесно, като малко дете, ама то защото запазих и опазих детето в себе си. Успях в Живота, нищо, че другите ме мислеха за слаб, но Божията Блажена Нежност не е слабост, а сила, и заради това всичко е наред, защото Богът е лекарство.
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа
  • Аз съм фен към много хора, които си заслужават. Живот да искаш, ама не е лесен Животът, ама се свиква и порастваш и израстваш и възмъжаваш, и така, какво да правиш.
    Аз съм фен към много хора, които си заслужават. Живот да искаш, ама не е лесен Животът, ама се свиква и порастваш и израстваш и възмъжаваш, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 100 Прегледа
  • Аз просто със слово мога да ви покажа какъв Мъж съм, и ви го показах, нищо, че съм светъл Мъж, който много често се бърка с путка, ама не е путка, ами Мъж. Социалните мрежи много често са ми забранявали да поствам много тежки мъжки неща, и заради това не сте видели част от моето Мъжество, както е Божественото, а Божествената Мъжественост е безкрайно сериозна и Мъжка до страховитост в Човека. Аз съм страшилище, но не го ползвам излишно, ами се кефя на Живота.
    Аз просто със слово мога да ви покажа какъв Мъж съм, и ви го показах, нищо, че съм светъл Мъж, който много често се бърка с путка, ама не е путка, ами Мъж. Социалните мрежи много често са ми забранявали да поствам много тежки мъжки неща, и заради това не сте видели част от моето Мъжество, както е Божественото, а Божествената Мъжественост е безкрайно сериозна и Мъжка до страховитост в Човека. Аз съм страшилище, но не го ползвам излишно, ами се кефя на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 145 Прегледа
  • Когато влязох в огъня за ключове не намерих ключове, но се получи ефекта на страшилището и тогава X.com ми забрани да поствам тези неща, защото наистина бяха много страховити и смущаващи. Когато ми трябва влизам в Огъня и ви нареждам на мястото си, за да има Морал и Нормалност.
    Когато влязох в огъня за ключове не намерих ключове, но се получи ефекта на страшилището и тогава X.com ми забрани да поствам тези неща, защото наистина бяха много страховити и смущаващи. Когато ми трябва влизам в Огъня и ви нареждам на мястото си, за да има Морал и Нормалност.
    0 Коментари 0 Споделяния 152 Прегледа
  • Изкуството на Ужасите. Те са в мен, защото Светия Дух си даде опита на мен. Всички психози и психясвания и зверски образи съм ги преживял. Аз наистина съм страшилище, но предпочитам да съм добър, а не да се занимавам с лоши неща, че да си губя времето със Зло.
    Изкуството на Ужасите. Те са в мен, защото Светия Дух си даде опита на мен. Всички психози и психясвания и зверски образи съм ги преживял. Аз наистина съм страшилище, но предпочитам да съм добър, а не да се занимавам с лоши неща, че да си губя времето със Зло.
    0 Коментари 0 Споделяния 85 Прегледа
  • Откакто моите Орисници Демони са ме маркирали с качества, така и техният опит е мой, когато пораснах и Светия Дух изпълни орисията в пълната си сила върху мен. Зло върху мен, за да стана Зло, но аз просто станах Мъж страшилище, а не просто неразумно Зло.
    Откакто моите Орисници Демони са ме маркирали с качества, така и техният опит е мой, когато пораснах и Светия Дух изпълни орисията в пълната си сила върху мен. Зло върху мен, за да стана Зло, но аз просто станах Мъж страшилище, а не просто неразумно Зло.
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Както и да е, ами лека и мека нощ, че ужасите са даденост, а спасението е усилие(открехване към действие). 🙂✌️🔒🔓
    Както и да е, ами лека и мека нощ, че ужасите са даденост, а спасението е усилие(открехване към действие). 🙂✌️🔒🔓
    0 Коментари 0 Споделяния 93 Прегледа
  • Богът е Чистота и Живот, а всичко друго е човешка мръсотия. Както си Каза Пловдивският Висш Отец по ППТВ. Вижте съдбата на кораба Титаник и вижте съдбата на Ноевия кораб. Единият е правен за Човешка Слава, а другият за Божия Слава, и вижте кой Кораб е спасил Хората и кой Кораб е на дъното на Океана. Единият Кораб е последен писък на модата и хиляди ръкопляскания, а другият кораб е просто един ковчег и хората са се чудили на деянието на Ной и няма ръкопляскания. И виждате, че с Бога се оцелява, а без Бога сме немощни смъртни. Човекът не бива да се величае, защото дразни Светия Дух и Светия Дух праща кораби на дъното на Океана, а пък нека се казва Титаник(Титан).
    Богът е Чистота и Живот, а всичко друго е човешка мръсотия. Както си Каза Пловдивският Висш Отец по ППТВ. Вижте съдбата на кораба Титаник и вижте съдбата на Ноевия кораб. Единият е правен за Човешка Слава, а другият за Божия Слава, и вижте кой Кораб е спасил Хората и кой Кораб е на дъното на Океана. Единият Кораб е последен писък на модата и хиляди ръкопляскания, а другият кораб е просто един ковчег и хората са се чудили на деянието на Ной и няма ръкопляскания. И виждате, че с Бога се оцелява, а без Бога сме немощни смъртни. Човекът не бива да се величае, защото дразни Светия Дух и Светия Дух праща кораби на дъното на Океана, а пък нека се казва Титаник(Титан).
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • Виждате Давид и Голиат. Кой кого е победил. Един обикновен и дребен човек е победил един великан. Защото единият е бил с Бога, а другият без Бога. Това искам да кажа, че Чистотата на Бога е скромност и красота и Живот, а човешката мръсотия няма Живот, а е застрашена от Смърт. Хората, които са мръсни и надменни те не живеят, а просто се заблуждават, че Живеят. Бъдете свестни и удовлетворението ще дойде. Някои Англичани са надменни, защото си мислят, че са висшата раса, а това тяхното е низша мръсотия, а който е мръсен няма безсмъртието на Бога(извора на живота). Защото да бъдем честни, Славяните(православните) са по-безгрешни и по-висши от Англосаксонците, защото Славяните не са рецидивисти във Войните, а Англосаксонците са рецидивисти във Войните. Кой от кого е по-висш, мръсотията и надменността на Англосаксонците или човечността и миролюбието на Славяните(православните).
    Виждате Давид и Голиат. Кой кого е победил. Един обикновен и дребен човек е победил един великан. Защото единият е бил с Бога, а другият без Бога. Това искам да кажа, че Чистотата на Бога е скромност и красота и Живот, а човешката мръсотия няма Живот, а е застрашена от Смърт. Хората, които са мръсни и надменни те не живеят, а просто се заблуждават, че Живеят. Бъдете свестни и удовлетворението ще дойде. Някои Англичани са надменни, защото си мислят, че са висшата раса, а това тяхното е низша мръсотия, а който е мръсен няма безсмъртието на Бога(извора на живота). Защото да бъдем честни, Славяните(православните) са по-безгрешни и по-висши от Англосаксонците, защото Славяните не са рецидивисти във Войните, а Англосаксонците са рецидивисти във Войните. Кой от кого е по-висш, мръсотията и надменността на Англосаксонците или човечността и миролюбието на Славяните(православните).
    0 Коментари 0 Споделяния 122 Прегледа
  • Хората на Църквата са със Златни корони, защото самият Бог е истинско Злато. Да имаш Любовта на Ангелите е Безценно Богатство, а Хората, които нямат Любовта на Ангелите се заблуждават, че Живеят, защото без Бога Хората наистина не Живеят.
    Хората на Църквата са със Златни корони, защото самият Бог е истинско Злато. Да имаш Любовта на Ангелите е Безценно Богатство, а Хората, които нямат Любовта на Ангелите се заблуждават, че Живеят, защото без Бога Хората наистина не Живеят.
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа
Спонсорирано