• С Ум и Разум и Интелигентност се побеждава във всякаквите ситуации, когато понякога трябва да наложиш правдата, за по-добро бъдеще, а понякога трябва да обърнеш и другата буза, за по-добро бъдеще, като интелигентността си усеща кога и защо. А Зверовете на късмет, защото логичността на Бога е силата на Цивилизацията и Свръх технологиите на Ангелите, а Зверството е Идолопоклонството на Емоцията, че се чувстваш силен, но си гола вода без Ум и Разум и Интелигентност, защото тези неща са Космическата Природа, а Космосът е невъобразимо голям, а Зверството на Идолопоклонството е голямо колкото Планетата.
    С Ум и Разум и Интелигентност се побеждава във всякаквите ситуации, когато понякога трябва да наложиш правдата, за по-добро бъдеще, а понякога трябва да обърнеш и другата буза, за по-добро бъдеще, като интелигентността си усеща кога и защо. А Зверовете на късмет, защото логичността на Бога е силата на Цивилизацията и Свръх технологиите на Ангелите, а Зверството е Идолопоклонството на Емоцията, че се чувстваш силен, но си гола вода без Ум и Разум и Интелигентност, защото тези неща са Космическата Природа, а Космосът е невъобразимо голям, а Зверството на Идолопоклонството е голямо колкото Планетата.
    0 Comments 0 Shares 1K Views
  • Само, че не живея правилно за биологичното си тяло, защото трябва да се мине през всичко, за да се извлече всичко, като екстракт на Мъдрост и Поуки. Аз минах през всички Грешни чувства и усещания, както всички Грешници си минават, но аз мога да извлека екстракта, защото съм Светец, който да каже на Хората пълната и абсолютната Истина, докато истинският Грешник е замъглен и афектиран от Болките на Греха, и той няма да направи пълното и пълноценното, което трябва да се направи, за да се усмири Света, и заради това се пръкнах аз, нищото, за да ви дам нещото, защото аз нищото нямам конфликти с нещото и мога направо да ви го дам без срам, защото не страдам от никакви болки и афекции. 🙂✌️☀️🌙
    Само, че не живея правилно за биологичното си тяло, защото трябва да се мине през всичко, за да се извлече всичко, като екстракт на Мъдрост и Поуки. Аз минах през всички Грешни чувства и усещания, както всички Грешници си минават, но аз мога да извлека екстракта, защото съм Светец, който да каже на Хората пълната и абсолютната Истина, докато истинският Грешник е замъглен и афектиран от Болките на Греха, и той няма да направи пълното и пълноценното, което трябва да се направи, за да се усмири Света, и заради това се пръкнах аз, нищото, за да ви дам нещото, защото аз нищото нямам конфликти с нещото и мога направо да ви го дам без срам, защото не страдам от никакви болки и афекции. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 148 Views
  • Аз се надявах на Човешката Доброта да бъде, и Грешникът да си признае от разкаяние, и да свърши моята работа, и аз да си спестя усилията, ама явно не може, защото наистина Болката си е Болка, ама съм бил наивник. Слава и Мир давам на Грешниците, защото аз не ги мразя, защото съм високо разумен, но те от афекции не ме обичат и даже към Война вървят срещу мен, и това е най-тъмната страна на Човешката Природа. Страхотия е всичко.
    Аз се надявах на Човешката Доброта да бъде, и Грешникът да си признае от разкаяние, и да свърши моята работа, и аз да си спестя усилията, ама явно не може, защото наистина Болката си е Болка, ама съм бил наивник. Слава и Мир давам на Грешниците, защото аз не ги мразя, защото съм високо разумен, но те от афекции не ме обичат и даже към Война вървят срещу мен, и това е най-тъмната страна на Човешката Природа. Страхотия е всичко.
    0 Comments 0 Shares 98 Views
  • Тъпи(невелики) са и зли(посредствени) са Сектите. Еми а де, защото Сатаната Сатаната Сатаната дава локална(несвята) Сила, а Богът дава Глобална(свята) Сила. И това го осъзнах, като поразсъждавах малко, но то всичко си идва от Сърцето, като понякога не минава през Главата. 🙂✌️☀️🌙
    Тъпи(невелики) са и зли(посредствени) са Сектите. Еми а де, защото Сатаната Сатаната Сатаната дава локална(несвята) Сила, а Богът дава Глобална(свята) Сила. И това го осъзнах, като поразсъждавах малко, но то всичко си идва от Сърцето, като понякога не минава през Главата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 94 Views
  • Както и да е, почивайте си, и дайте ми време, и оставете аз да оправя нещата, защото кой ли днешно време ти дава време да оправиш нещата, и то пак е от човешка немощ и естествено невежество. Времето е великият учител бе копеле. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, почивайте си, и дайте ми време, и оставете аз да оправя нещата, защото кой ли днешно време ти дава време да оправиш нещата, и то пак е от човешка немощ и естествено невежество. Времето е великият учител бе копеле. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Лека нощ и до нови щуротии в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Лека нощ и до нови щуротии в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 135 Views
  • Не ме взеха на лозето да бачкам. Няма проблем, защото това, което не е в моята воля е писаното, а това, което е в моята воля е страхотията. 🙂✌️☀️🌙
    Не ме взеха на лозето да бачкам. Няма проблем, защото това, което не е в моята воля е писаното, а това, което е в моята воля е страхотията. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 135 Views
  • Аз просто искам хубави и добри колеги, защото колегите правят работата, а като е мизерия в хората и за хората, работата е мъчение, защото Човекът прави Живота такъв, какъвто е.
    Аз просто искам хубави и добри колеги, защото колегите правят работата, а като е мизерия в хората и за хората, работата е мъчение, защото Човекът прави Живота такъв, какъвто е.
    0 Comments 0 Shares 137 Views
  • Да не си мислите, че искам много да работя със семейството си, като се получава работа без повдигнат дух. Мъка е, когато има мизерия в Човека, защото народите са казали, че можеш да извадиш човек от калта, но не можеш да извадиш калта от човека.
    Да не си мислите, че искам много да работя със семейството си, като се получава работа без повдигнат дух. Мъка е, когато има мизерия в Човека, защото народите са казали, че можеш да извадиш човек от калта, но не можеш да извадиш калта от човека.
    0 Comments 0 Shares 176 Views
  • Животът е мани мани. Когато не избираш ти учениците си е тъжно и омазващо Живота и Главата, защото отвсякъде кал, и в човека и извън човека и навсякъде. Това е суровата истина, колкото и грубо да звучи.
    Животът е мани мани. Когато не избираш ти учениците си е тъжно и омазващо Живота и Главата, защото отвсякъде кал, и в човека и извън човека и навсякъде. Това е суровата истина, колкото и грубо да звучи.
    0 Comments 0 Shares 164 Views