• От неправилности на Човека към Човека, на Човека му става тегаво, защото Бич за главата и сърцето, и всичко е от човешка непросветеност за своя Живот и Личност. Опасно е, защото има много дефектни двойки, заради неправилности във взаимоотношенията помежду си, и всичко е защото Човекът от несъзнателен Живот е тръгнал към своето собствено вътрешно озлобление и загуба на вътрешен мир, и то каквото представляваш това излъчваш и за другите Хора. Не се пазите и ставате дребни и такова получавате в Живота си. Пледирам за Разумност и Човечност, а не връз главата на другия, защото сме станали не толкова чисти в сърцето(характера). Половината в Живота е неизбежжно, а другата половина е вероятно наши грешки от своите избори.
    От неправилности на Човека към Човека, на Човека му става тегаво, защото Бич за главата и сърцето, и всичко е от човешка непросветеност за своя Живот и Личност. Опасно е, защото има много дефектни двойки, заради неправилности във взаимоотношенията помежду си, и всичко е защото Човекът от несъзнателен Живот е тръгнал към своето собствено вътрешно озлобление и загуба на вътрешен мир, и то каквото представляваш това излъчваш и за другите Хора. Не се пазите и ставате дребни и такова получавате в Живота си. Пледирам за Разумност и Човечност, а не връз главата на другия, защото сме станали не толкова чисти в сърцето(характера). Половината в Живота е неизбежжно, а другата половина е вероятно наши грешки от своите избори.
    0 Комментарии 0 Поделились 102 Просмотры
  • Както и да е. Пледирам за спокойствие, за да се излекуваме, като Личности и Общество. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е. Пледирам за спокойствие, за да се излекуваме, като Личности и Общество. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 112 Просмотры
  • Това искам да кажа, че дайте покой(idle) на Сърцето си, а не го тъпчете и друсайте с какво ли не, че да се развали и да стане пияница, и после Войни между Хората в семействата и Войни по Света. Дайте мир, за да получите мир. Смирение(с мир вървя) към себе си, за да излъчвам мир и за другите. Себелюбие, вечна активност към сърцето си от себе си, и то се амортизира и се сбръчква от преяждане, защото няма мира и вие ставате изтрещели и излъчвате война към другите Хора, и всичко е от неправилност към себе си. Като няма Мир(покой), естествено, че ще е другото(война, претоварен процесор).
    Това искам да кажа, че дайте покой(idle) на Сърцето си, а не го тъпчете и друсайте с какво ли не, че да се развали и да стане пияница, и после Войни между Хората в семействата и Войни по Света. Дайте мир, за да получите мир. Смирение(с мир вървя) към себе си, за да излъчвам мир и за другите. Себелюбие, вечна активност към сърцето си от себе си, и то се амортизира и се сбръчква от преяждане, защото няма мира и вие ставате изтрещели и излъчвате война към другите Хора, и всичко е от неправилност към себе си. Като няма Мир(покой), естествено, че ще е другото(война, претоварен процесор).
    0 Комментарии 0 Поделились 90 Просмотры
  • Хайде да се обичаме вече и да се откажем да си правим страдания и всякакви болежки помежду си. 🙂✌️☀️🌙
    Хайде да се обичаме вече и да се откажем да си правим страдания и всякакви болежки помежду си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 120 Просмотры
  • 10 години в Ада, ама ей сега, като си отида вече ще е друго. Нямам вина, че семейството ми е изгоряло, ама споко, всичко ще се оправи. Те много семейства са изгорели, ама така става, като има Духовна Криза. Абе много трагедии са ми минали през главата и през живота, които вече съм забравил, ама с разум гледам да не се разпадна, а просто оставам на повърхността на Живота.
    10 години в Ада, ама ей сега, като си отида вече ще е друго. Нямам вина, че семейството ми е изгоряло, ама споко, всичко ще се оправи. Те много семейства са изгорели, ама така става, като има Духовна Криза. Абе много трагедии са ми минали през главата и през живота, които вече съм забравил, ама с разум гледам да не се разпадна, а просто оставам на повърхността на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 85 Просмотры
  • Изгорели са от пламъците на грубоватите емоции и са си запушили чакрите от страхове и бесове и после неволни схватки на мор и смърт помежду си, а аз казвам бъдете блажени, ама трудно е май със само екстровертното плътство. Както и да е, ами ще работим да оправим нещата, и да няма повече Духовна Криза.
    Изгорели са от пламъците на грубоватите емоции и са си запушили чакрите от страхове и бесове и после неволни схватки на мор и смърт помежду си, а аз казвам бъдете блажени, ама трудно е май със само екстровертното плътство. Както и да е, ами ще работим да оправим нещата, и да няма повече Духовна Криза.
    0 Комментарии 0 Поделились 77 Просмотры
  • Както и да е, ами релакс и кислород за разума да има, а не мараня от мор, защото хората не могат да правят качествен и автентичен социален Живот. Всеки дърпа и влачи чуждата глава и воля, все едно са негови, и всеки прави несъзнателни микро зверства помежду си, и после всички отиваме в Ада. Ей лигльовци. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами релакс и кислород за разума да има, а не мараня от мор, защото хората не могат да правят качествен и автентичен социален Живот. Всеки дърпа и влачи чуждата глава и воля, все едно са негови, и всеки прави несъзнателни микро зверства помежду си, и после всички отиваме в Ада. Ей лигльовци. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 163 Просмотры
  • Бъдете свежи с права мисъл и малко вяра в другия, нищо, че може да не ви харесва нещо. Спокойно Хора. Вие, като не сте свежи и в сила на своето право слово, не можете да сте свестни, а сте залитнали от немощта си и живеете със страхове и бесове от неуважение и недоверие към другия. Това е ужас, защото е низост това между Хората. Брей, какъв Живот само си правим.
    Бъдете свежи с права мисъл и малко вяра в другия, нищо, че може да не ви харесва нещо. Спокойно Хора. Вие, като не сте свежи и в сила на своето право слово, не можете да сте свестни, а сте залитнали от немощта си и живеете със страхове и бесове от неуважение и недоверие към другия. Това е ужас, защото е низост това между Хората. Брей, какъв Живот само си правим.
    0 Комментарии 0 Поделились 79 Просмотры
  • Аз да ви информирам, за да знаете, че може и да се живее по-хубаво с повече кислород в главата. 🙂✌️☀️🌙
    Аз да ви информирам, за да знаете, че може и да се живее по-хубаво с повече кислород в главата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 89 Просмотры
  • Устоявайте, защото нещата са изпитания. Знам, че Запада ни е колонизирал и ни е взел доход и поминък и всичко, и сме станали бедни и се гъчкаме, като животни в обор в жилищата, ама така сме си избрали, и това е изпитанието на менталните полета с менталните полета. Опасно е, ама какво да правиш.
    Устоявайте, защото нещата са изпитания. Знам, че Запада ни е колонизирал и ни е взел доход и поминък и всичко, и сме станали бедни и се гъчкаме, като животни в обор в жилищата, ама така сме си избрали, и това е изпитанието на менталните полета с менталните полета. Опасно е, ама какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 97 Просмотры