• Кой кого ще ебе. Планетарната Природа е само една планета, а космическата природа е невъобразимо голямото. Мъжът ще ебе Жената, защото така е сътворено всичко. Зверства зверства зверства зверства зверства зверства и това е неграмотната природа на Жената(планетата). И знаете обратното за Живота спрямо Космическата Природа на Извора на Живота. Не те е страх, докато не те докопат Дяволите, а Дяволите идват с неправдите, защото Бога всичко знае и връща ресто на мръсниците, което те самите са вложили в плащането си, а плащането между Черното и Бялото не е равноправно, и то заради това има война между Доброто и Злото. Злото влага повече, а Доброто по-малко, и заради това има ресто, а това ресто е промяната на времето за Света. Който не мисли в Светлина, той се самобичува и му идва да бичува другите, заради беззаконието си от нищетата на Мизерията на Злото.
    Кой кого ще ебе. Планетарната Природа е само една планета, а космическата природа е невъобразимо голямото. Мъжът ще ебе Жената, защото така е сътворено всичко. Зверства зверства зверства зверства зверства зверства и това е неграмотната природа на Жената(планетата). И знаете обратното за Живота спрямо Космическата Природа на Извора на Живота. Не те е страх, докато не те докопат Дяволите, а Дяволите идват с неправдите, защото Бога всичко знае и връща ресто на мръсниците, което те самите са вложили в плащането си, а плащането между Черното и Бялото не е равноправно, и то заради това има война между Доброто и Злото. Злото влага повече, а Доброто по-малко, и заради това има ресто, а това ресто е промяната на времето за Света. Който не мисли в Светлина, той се самобичува и му идва да бичува другите, заради беззаконието си от нищетата на Мизерията на Злото.
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа
  • Дойде в космоса огромна сила с кораб майка в нашето човешко измерение, за да ни наблюдават. Богът е абсолютната сила, а Сатаната е отклонението, което е немощно пред огромната сила на Бога. Аз казах вече, че Богът може да се справи с Дявола и Сатаната с лекота, ами просто не го прави, за да продължат Хората да Живеят и да си продължи целта на Сътворението, а то е филтър на Хората, които Хора става добри или лоши за Рая или за Ада.
    Дойде в космоса огромна сила с кораб майка в нашето човешко измерение, за да ни наблюдават. Богът е абсолютната сила, а Сатаната е отклонението, което е немощно пред огромната сила на Бога. Аз казах вече, че Богът може да се справи с Дявола и Сатаната с лекота, ами просто не го прави, за да продължат Хората да Живеят и да си продължи целта на Сътворението, а то е филтър на Хората, които Хора става добри или лоши за Рая или за Ада.
    0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа
  • Както и да е, ами просто тия еретици да се смирят, защото не обичам кривите работи, защото Гняв Божи, а Гневът Божи е голям колкото Космоса, както моят Гняв е голям във времето на Слово, което ви пиша в социалните мрежи толкова години вече.
    Както и да е, ами просто тия еретици да се смирят, защото не обичам кривите работи, защото Гняв Божи, а Гневът Божи е голям колкото Космоса, както моят Гняв е голям във времето на Слово, което ви пиша в социалните мрежи толкова години вече.
    0 Коментари 0 Споделяния 115 Прегледа
  • Аз съм прощаващ и миловиден и благоприятен, ама престъпленията срещу Живота не са хубаво нещо и се трупа Гняв Божи.
    Аз съм прощаващ и миловиден и благоприятен, ама престъпленията срещу Живота не са хубаво нещо и се трупа Гняв Божи.
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • Просто се изприщих, но да си говорим за нормалните неща, като Хора между Хора, но винаги с Бога, защото така е безопасно.
    Просто се изприщих, но да си говорим за нормалните неща, като Хора между Хора, но винаги с Бога, защото така е безопасно.
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Ама не дразни Ядрото на тия Съвършени Животни в Отвъдното. Не прави нищо бе копеле. Само по Вдъхновение прави нещо. Страшно е, защото тия Разуми в Отвъдното са различни от Хората. Там няма шеги и чернови, и заради това е страшно, защото всичко ти се реализира в Живота, и си казваш, ама аз не исках, то беше на чернова, а тези висши сили не разбират от чернова. Страхотия е, защото Древните Хора са били добре, защото не са разбирали от шеги, ама ние не сме добре, защото сме либерални от шеги. 🙂✌️☀️🌙
    Ама не дразни Ядрото на тия Съвършени Животни в Отвъдното. Не прави нищо бе копеле. Само по Вдъхновение прави нещо. Страшно е, защото тия Разуми в Отвъдното са различни от Хората. Там няма шеги и чернови, и заради това е страшно, защото всичко ти се реализира в Живота, и си казваш, ама аз не исках, то беше на чернова, а тези висши сили не разбират от чернова. Страхотия е, защото Древните Хора са били добре, защото не са разбирали от шеги, ама ние не сме добре, защото сме либерални от шеги. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 484 Прегледа
  • Отвъдното си е Отвъдно и Богинята Майка си е Богиня Майка и Отца си е Отца и общо взето Бог си е Бог и Дявола си е Дявол, и е страшно, и обладаването не е за всеки, защото е бреме, все едно си бременна Жена от ангажираност на Главата, ама аз не съм Жена, ами аз съм Гняв Божи.
    Отвъдното си е Отвъдно и Богинята Майка си е Богиня Майка и Отца си е Отца и общо взето Бог си е Бог и Дявола си е Дявол, и е страшно, и обладаването не е за всеки, защото е бреме, все едно си бременна Жена от ангажираност на Главата, ама аз не съм Жена, ами аз съм Гняв Божи.
    0 Коментари 0 Споделяния 166 Прегледа
  • Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в Живота на лудниците. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в Живота на лудниците. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • Както и да е, ами опасно е баце или бацко или бацолинко или братиньо, защото е както се оформи човекът, и аз имах късмета да се оформя, като гняв божи.
    Както и да е, ами опасно е баце или бацко или бацолинко или братиньо, защото е както се оформи човекът, и аз имах късмета да се оформя, като гняв божи.
    0 Коментари 0 Споделяния 118 Прегледа
  • https://www.youtube.com/watch?v=BPTYD7-iANs
    https://www.youtube.com/watch?v=BPTYD7-iANs
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа