• Злите очи са си опасни, ама какво да правиш. Животът е лудница от процеси на изграждане на Добри Хора и Лоши Хора. Системата е такава, защото Сътворението е такова, съчетано между Светлина и Тъмнина, и Ин и Ян са навсякъде във всички измерения и в човека включително. Вижте тези картинки, защото такъв е Животът.
    Злите очи са си опасни, ама какво да правиш. Животът е лудница от процеси на изграждане на Добри Хора и Лоши Хора. Системата е такава, защото Сътворението е такова, съчетано между Светлина и Тъмнина, и Ин и Ян са навсякъде във всички измерения и в човека включително. Вижте тези картинки, защото такъв е Животът.
    0 Comments 0 Shares 139 Views
  • Изтокът си го е показал с тази картинка. И аз понякога искам да избягам от всичко, ама няма къде да избягам и боря нещата. Аз съм по-малък от системата, и така, какво да правиш. Почивайте си вече. Ако се сетя нещо ще споделя.
    Изтокът си го е показал с тази картинка. И аз понякога искам да избягам от всичко, ама няма къде да избягам и боря нещата. Аз съм по-малък от системата, и така, какво да правиш. Почивайте си вече. Ако се сетя нещо ще споделя.
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Нека се обичаме вече и да си даваме път в Живота, и нека това да ни е основният поминък в Живота, за да не скучаем, щом не обичаме скуката. Инвестицията в Живота е инвестиция и в себе си, защото и ти самият си Живота.
    Нека се обичаме вече и да си даваме път в Живота, и нека това да ни е основният поминък в Живота, за да не скучаем, щом не обичаме скуката. Инвестицията в Живота е инвестиция и в себе си, защото и ти самият си Живота.
    0 Comments 0 Shares 543 Views
  • Във всеки град в който съм имал работа съм си селектирал поне един Хотел за всеки случай. В София имам два Хотела, единият е по-евтин, а другият е малко по-скъп, ама няма как. В Пазарджик имам два селектирани Хотела на Центъра, и във Враца имам два селектирани Хотела. Така се получи, защото Животът наистина прави красиви форми от Хората и Житейството и Битието и всичко. Аз имам мобилното приложение на Booking.com и нямам грижи. Аз мислих, че Животът ми е без стойност и без форма, а се оказа, че е оформено красив и съдържателен, и всичко е благодарение на Отца и Светия Дух. 🙂✌️☀️🌙
    Във всеки град в който съм имал работа съм си селектирал поне един Хотел за всеки случай. В София имам два Хотела, единият е по-евтин, а другият е малко по-скъп, ама няма как. В Пазарджик имам два селектирани Хотела на Центъра, и във Враца имам два селектирани Хотела. Така се получи, защото Животът наистина прави красиви форми от Хората и Житейството и Битието и всичко. Аз имам мобилното приложение на Booking.com и нямам грижи. Аз мислих, че Животът ми е без стойност и без форма, а се оказа, че е оформено красив и съдържателен, и всичко е благодарение на Отца и Светия Дух. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 114 Views
  • Не знам как Отца и Светия Дух са го направили така, но в Живота ми има Симетрия, и заради това е красив. Каквото дадеш, това получаваш, без значение колко години ще минат, защото Висшите Сили в Отвъдното имат голяма памет и големи уши. Човешката Безотговорност е страшен саботаж, но неволите вече са воля на Висшите Сили, и няма грижи, защото всеки Човешки Живот е красив, заради Висшият Интелект на Висшите Сили в Отвъдното, но Хората не винаги осъзнават красотата на своя Живот.
    Не знам как Отца и Светия Дух са го направили така, но в Живота ми има Симетрия, и заради това е красив. Каквото дадеш, това получаваш, без значение колко години ще минат, защото Висшите Сили в Отвъдното имат голяма памет и големи уши. Човешката Безотговорност е страшен саботаж, но неволите вече са воля на Висшите Сили, и няма грижи, защото всеки Човешки Живот е красив, заради Висшият Интелект на Висшите Сили в Отвъдното, но Хората не винаги осъзнават красотата на своя Живот.
    0 Comments 0 Shares 105 Views
  • Виждате ли как се образува. Изпитанието, че се срещнах със Злото за пръв път, като бях дете, и аз тогава не се сдържах и му противоречах и му бях проблем, защото бях много възмутен, и сега Злото ме удари след толкова години в образа на Отвъдното Семейство, като копие на човешкото ми семейство, защото сега аз съм му проблем на Злото, а пък другото изпитание беше с дресирането на котката ми, когато ми се върна в лицето на Мъченията в Отвъдното. Ето това е неприятното, че хоп без да видиш си тръгнал към действието, както и Светия Дух много пъти ми е контролирала емоциите и посоките, за да ми покаже какво ме чака с надеждата да изям забранения плод(злия дух). Както и тежкият физически труд в Гимназията символизира Съдбата на Светеца на Земята. А най-трудното ми решение да остана в кол центъра да говоря с Хора или да откажа тази трудна работа беше символика, че ще успея с ужасите в Отвъдното, защото избрах да остана в кол центъра и да се боря с Хората. Абе просто WoW, и Мъченията преди обладаването, и ги минах успешно без да искам, а беше много тегаво, като усещане на зорове, докато бях пред хора на работното място на срещи с колектива, и това също допълнително впечатлиха Ангелите, за да вземат решението да ме обладаят. Аз си мислих, че съм нищо, а Ангелчето ме подсети, че Чистото Сърце е всичко, и аз съм бил нещо, докато категорично съм избрал да бъда нищо преди будната съзнателност и след будната съзнателност спрямо тези тежки Житейски Изпитания от моите системни решения(избори). Човек да не повярва. 🙂✌️☀️🌙
    Виждате ли как се образува. Изпитанието, че се срещнах със Злото за пръв път, като бях дете, и аз тогава не се сдържах и му противоречах и му бях проблем, защото бях много възмутен, и сега Злото ме удари след толкова години в образа на Отвъдното Семейство, като копие на човешкото ми семейство, защото сега аз съм му проблем на Злото, а пък другото изпитание беше с дресирането на котката ми, когато ми се върна в лицето на Мъченията в Отвъдното. Ето това е неприятното, че хоп без да видиш си тръгнал към действието, както и Светия Дух много пъти ми е контролирала емоциите и посоките, за да ми покаже какво ме чака с надеждата да изям забранения плод(злия дух). Както и тежкият физически труд в Гимназията символизира Съдбата на Светеца на Земята. А най-трудното ми решение да остана в кол центъра да говоря с Хора или да откажа тази трудна работа беше символика, че ще успея с ужасите в Отвъдното, защото избрах да остана в кол центъра и да се боря с Хората. Абе просто WoW, и Мъченията преди обладаването, и ги минах успешно без да искам, а беше много тегаво, като усещане на зорове, докато бях пред хора на работното място на срещи с колектива, и това също допълнително впечатлиха Ангелите, за да вземат решението да ме обладаят. Аз си мислих, че съм нищо, а Ангелчето ме подсети, че Чистото Сърце е всичко, и аз съм бил нещо, докато категорично съм избрал да бъда нищо преди будната съзнателност и след будната съзнателност спрямо тези тежки Житейски Изпитания от моите системни решения(избори). Човек да не повярва. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 133 Views
  • Много тегав проблем с банковата карта на сестра ми, а банковите служите нещо не могат да оправят проблема, а Box кутията затваря пратката утре, и аз платих пратката, защото да не влезе сестра ми в черния списък на онлайн магазина и куриерската услуга. Мисията и Изпитанието е минато успешно, а не да съм мухльо, който да се саботира, заради някакви користни нервички, като някаква кифла и някакъв бабаит, а давам път на Хората за Живот, и тази инвестиция в Живота е моето Небесно Богатство във Вечността. Бъдете съвършени, като вашият небесен отец на небето, и удовлетворението и щастието е факт.
    Много тегав проблем с банковата карта на сестра ми, а банковите служите нещо не могат да оправят проблема, а Box кутията затваря пратката утре, и аз платих пратката, защото да не влезе сестра ми в черния списък на онлайн магазина и куриерската услуга. Мисията и Изпитанието е минато успешно, а не да съм мухльо, който да се саботира, заради някакви користни нервички, като някаква кифла и някакъв бабаит, а давам път на Хората за Живот, и тази инвестиция в Живота е моето Небесно Богатство във Вечността. Бъдете съвършени, като вашият небесен отец на небето, и удовлетворението и щастието е факт.
    0 Comments 0 Shares 544 Views
  • Давайте на Хората Живот и ще получите Живот. Бъдете разумни и мъдри хора към себе си чрез това какво сте за хората. Висотата е удовлетворение, а низостта е смут в сърцето.
    Давайте на Хората Живот и ще получите Живот. Бъдете разумни и мъдри хора към себе си чрез това какво сте за хората. Висотата е удовлетворение, а низостта е смут в сърцето.
    0 Comments 0 Shares 118 Views
  • Наздраве за семействотото, колкото и немощни да са Хората. Наздраве за Топлината и Светлината от Хората за Хората. Наздраве за визията за Автентичен Живот. Наздраве за опорната точка и котвата на Цивилизацията наречена Бог(Извора на Живота). Наздраве за Светците и Грешниците, които са Плод(резултат) на този Извор на Живот. Наздраве за Любовта между Хората без значение Светци или Грешници са.
    Наздраве за семействотото, колкото и немощни да са Хората. Наздраве за Топлината и Светлината от Хората за Хората. Наздраве за визията за Автентичен Живот. Наздраве за опорната точка и котвата на Цивилизацията наречена Бог(Извора на Живота). Наздраве за Светците и Грешниците, които са Плод(резултат) на този Извор на Живот. Наздраве за Любовта между Хората без значение Светци или Грешници са.
    0 Comments 0 Shares 150 Views
  • Живот от Любов за Любов към резултат Любов, и така, какво да правиш, като така ми идва. А пък моите корупции в Живота с фирмите и Небето не са били от зловреден нрав, а от нрав за оправия и път в Живота, преди обладаването(будната съзнателност) и след обладаването(будната съзнателност). Защото аз съм си същия преди и сега, защото знам, че трябва да се боря в болки, за да няма болки.
    Живот от Любов за Любов към резултат Любов, и така, какво да правиш, като така ми идва. А пък моите корупции в Живота с фирмите и Небето не са били от зловреден нрав, а от нрав за оправия и път в Живота, преди обладаването(будната съзнателност) и след обладаването(будната съзнателност). Защото аз съм си същия преди и сега, защото знам, че трябва да се боря в болки, за да няма болки.
    0 Comments 0 Shares 146 Views