• И това исках да кажа, че оправията в Живота е в нашето разработвена на Психика и Личност, а не отвън на милостта на случайността, че нали всички са ни виновни или длъжни и външният свят да ни разработва Сърцето(характера), което не е много правилно за нашето спасение.
    И това исках да кажа, че оправията в Живота е в нашето разработвена на Психика и Личност, а не отвън на милостта на случайността, че нали всички са ни виновни или длъжни и външният свят да ни разработва Сърцето(характера), което не е много правилно за нашето спасение.
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Преди да бъда Обладан от Ангелите, видях от терасата как едни улични кучета убиха една улична котка, което е гаден ужас, но колкото повече задълбавам в това нещо, толкова повече мрачно ми става и тръгвам да се разпадам от мизерията на усещането, но съзнателно и инстинктивно отскачам нагоре на повърхността на Живота, за да не се разпадна, защото, ако съм се разпаднал, как въобще мога да продължа нормално напред в Живота. Някакво хем е психика, хем е нрав, хем е воля, хем е инстинкт, хем някакъв характер, хем е всичко, защото всичко в Живота живее заедно, но разделено, като компютърна мрежа от много обекти и истини и неща и работи и щуротии и хубости, и така, какво да правиш.
    Преди да бъда Обладан от Ангелите, видях от терасата как едни улични кучета убиха една улична котка, което е гаден ужас, но колкото повече задълбавам в това нещо, толкова повече мрачно ми става и тръгвам да се разпадам от мизерията на усещането, но съзнателно и инстинктивно отскачам нагоре на повърхността на Живота, за да не се разпадна, защото, ако съм се разпаднал, как въобще мога да продължа нормално напред в Живота. Някакво хем е психика, хем е нрав, хем е воля, хем е инстинкт, хем някакъв характер, хем е всичко, защото всичко в Живота живее заедно, но разделено, като компютърна мрежа от много обекти и истини и неща и работи и щуротии и хубости, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 138 Views
  • Разбрах едно, че не е лесен Живота, но ние ставаме по-силни някак си, и така. 🙂✌️☀️🌙
    Разбрах едно, че не е лесен Живота, но ние ставаме по-силни някак си, и така. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 117 Views
  • Аз, като виждам, че хората правят лошотии, обвинявам немощта им да изградят личността си, а не самата им личност, и тука пак си трябва разум в емоциите към логичност и порядъчност, за да виждаш това, а не в сплетена емоционална топка да се саморазрушаваш и да разрушаваш всичко около себе си. Нещо, като има, със спокойствие го разглобете и разплетете и вижте всеки обект по отделно и изправяйте линийките на отделните нишки в обектите, за да намерите някакъв Мир, като нещата са Прави в даденото нещо от разбиранията си за решенията и изборите в Живота. Просто е нужно и спокойствие и разум, а не свинщина от неграмотност и невежество до емоционална буря и разруха.
    Аз, като виждам, че хората правят лошотии, обвинявам немощта им да изградят личността си, а не самата им личност, и тука пак си трябва разум в емоциите към логичност и порядъчност, за да виждаш това, а не в сплетена емоционална топка да се саморазрушаваш и да разрушаваш всичко около себе си. Нещо, като има, със спокойствие го разглобете и разплетете и вижте всеки обект по отделно и изправяйте линийките на отделните нишки в обектите, за да намерите някакъв Мир, като нещата са Прави в даденото нещо от разбиранията си за решенията и изборите в Живота. Просто е нужно и спокойствие и разум, а не свинщина от неграмотност и невежество до емоционална буря и разруха.
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Отпуснете се и си дайте пространство пред себе си, за да виждате, а не да се блъскате на сляпо в Живота. Спокойствие и развитие, а не щуротии към развала, защото не всеки човек се разваля, като вкусно кисело мляко или хубаво вино. Да спасим Хората от себе си чрез Мир и Любов и Мъдрост.
    Отпуснете се и си дайте пространство пред себе си, за да виждате, а не да се блъскате на сляпо в Живота. Спокойствие и развитие, а не щуротии към развала, защото не всеки човек се разваля, като вкусно кисело мляко или хубаво вино. Да спасим Хората от себе си чрез Мир и Любов и Мъдрост.
    0 Comments 0 Shares 116 Views
  • Пак говорих със сестра си, и тя казва, Хората са лоши, и Колегата от София казва, че Хората са лоши. Станали са лоши Хората от неглиже и немощ към себе си. Малко интровертност си трябва, а не само екстровертност. Баланс между Менталното(духовното) и Земното(плътското).
    Пак говорих със сестра си, и тя казва, Хората са лоши, и Колегата от София казва, че Хората са лоши. Станали са лоши Хората от неглиже и немощ към себе си. Малко интровертност си трябва, а не само екстровертност. Баланс между Менталното(духовното) и Земното(плътското).
    0 Comments 0 Shares 114 Views
  • Сестра ми и колегата ми разправят какви низости правят хората, защото са се сбръчкали в нечестивост, и това е от безстопанственост на своя метален свят. Ами кофти е, ама има си и спасени души, има си и изгубени души и всичко си има.
    Сестра ми и колегата ми разправят какви низости правят хората, защото са се сбръчкали в нечестивост, и това е от безстопанственост на своя метален свят. Ами кофти е, ама има си и спасени души, има си и изгубени души и всичко си има.
    0 Comments 0 Shares 123 Views
  • Опасно е много, защото не винаги знаеш на къде да гледаш в дадените ситуации и взаимоотношения, а и даже социално в контакт с Хората на къде да ти е погледа. Ами какво да правиш. Живот да искаш, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е много, защото не винаги знаеш на къде да гледаш в дадените ситуации и взаимоотношения, а и даже социално в контакт с Хората на къде да ти е погледа. Ами какво да правиш. Живот да искаш, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 113 Views
  • Аз инстинктивно гледам очите и там се забивам, защото оттам идва заплахата на всичките щуротии между Хората, и вървя към заплахата инстинктивно, за да я боря, но иначе си гледам в земята, или понякога се е случвало да забивам погледа си на не много учтиви места в ситуацията, за което се извинявам, но не е с мисъл, а точно, че от празна мисъл в главата. 🙂✌️☀️🌙 Абе страхотия е това между Хората, и аз не ламтя за нищо, защото нямам нужда от страхотии.
    Аз инстинктивно гледам очите и там се забивам, защото оттам идва заплахата на всичките щуротии между Хората, и вървя към заплахата инстинктивно, за да я боря, но иначе си гледам в земята, или понякога се е случвало да забивам погледа си на не много учтиви места в ситуацията, за което се извинявам, но не е с мисъл, а точно, че от празна мисъл в главата. 🙂✌️☀️🌙 Абе страхотия е това между Хората, и аз не ламтя за нищо, защото нямам нужда от страхотии.
    0 Comments 0 Shares 97 Views
  • По принцип нямам нужда от всички Хора, защото не искам хаос в Живота си. Аз имам нужда от моите си Хора, и това е. 🙂✌️☀️🌙
    По принцип нямам нужда от всички Хора, защото не искам хаос в Живота си. Аз имам нужда от моите си Хора, и това е. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 138 Views