• И така, не е много лесно да си Алфа и Омега, нали Светата Тройца или Светата Четворца, защото всеки ден ти е WoW, и всеки ден е уникален и вълнуващ и по-малко се скучае, докато нищо не правиш. Не знам, по принцип знам, че на хората им е скучно, когато дните са монотонни и еднакви, но при обладаните не е така, защото всеки ден е WoW в главата. 🙂✌️☀️🌙
    И така, не е много лесно да си Алфа и Омега, нали Светата Тройца или Светата Четворца, защото всеки ден ти е WoW, и всеки ден е уникален и вълнуващ и по-малко се скучае, докато нищо не правиш. Не знам, по принцип знам, че на хората им е скучно, когато дните са монотонни и еднакви, но при обладаните не е така, защото всеки ден е WoW в главата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • Усещането ми за дните и нощите са някак си съдържателни с усещания и чувства, и изваждам същественото от дните и нощите на астралните влияния и всичкото, като усещане и чувстване. Аз чувствам и виждам нещата и така се изгради моята личност и моето слово. Животът не е просто скука, той предлага нещо много повече, но Любов и Доброта трябва да има във вас, за да си получите приключението на Живота.
    Усещането ми за дните и нощите са някак си съдържателни с усещания и чувства, и изваждам същественото от дните и нощите на астралните влияния и всичкото, като усещане и чувстване. Аз чувствам и виждам нещата и така се изгради моята личност и моето слово. Животът не е просто скука, той предлага нещо много повече, но Любов и Доброта трябва да има във вас, за да си получите приключението на Живота.
    0 Comments 0 Shares 74 Views
  • Сестра ми Гери ми звънна за проблем с онлайн плащане, и аз я обслужих с информация как да си регистрира картата за онлайн покупки. Има два варианта, като Push уведомление през мобилното приложение или със 3DS статична и SMS динамична парола. Аз служа, а не се ядосвам за временните щуротии в Живота. Мен не ме е страх от болки в Живота, защото така си се оформих от своето разработване, като колкото и да ме боли главата, аз правя и служа, за да вървят нещата, защото съм осъзнал, че временните капризни нерви не вършат работа, а пък аз искам да върви всичко по Пътя на Живота, а не да се стопираме в безпътици.
    Сестра ми Гери ми звънна за проблем с онлайн плащане, и аз я обслужих с информация как да си регистрира картата за онлайн покупки. Има два варианта, като Push уведомление през мобилното приложение или със 3DS статична и SMS динамична парола. Аз служа, а не се ядосвам за временните щуротии в Живота. Мен не ме е страх от болки в Живота, защото така си се оформих от своето разработване, като колкото и да ме боли главата, аз правя и служа, за да вървят нещата, защото съм осъзнал, че временните капризни нерви не вършат работа, а пък аз искам да върви всичко по Пътя на Живота, а не да се стопираме в безпътици.
    0 Comments 0 Shares 73 Views
  • А координиращият лекар на мама прави стопирания на вървежа в Живота, и я чака да умре. Избрала е да е по-малка и по-слаба от болката, и как да върви Живота, като се получават безпътици, като сме по-малки от нервичките в Живота. Всички имаме нервички, но ние някак си психологически избираме дали да спъваме нещата, заради тези нервички. Психологически е хубаво да се разработиш и да станеш по-голям и повече виждащ от своите нерви, за да е Животът Живот, а не всички в блатото спрели, защото всички правят безпътици от нервички.
    А координиращият лекар на мама прави стопирания на вървежа в Живота, и я чака да умре. Избрала е да е по-малка и по-слаба от болката, и как да върви Живота, като се получават безпътици, като сме по-малки от нервичките в Живота. Всички имаме нервички, но ние някак си психологически избираме дали да спъваме нещата, заради тези нервички. Психологически е хубаво да се разработиш и да станеш по-голям и повече виждащ от своите нерви, за да е Животът Живот, а не всички в блатото спрели, защото всички правят безпътици от нервички.
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • И на мен ми е страхотия и аз съм в джаза, ама не съм се удавил от страшните страхотии в Живота, защото аз съм по-зле от вас, защото главата ми работи постоянно и хората, като искат нещо влизат в мисловния слот, но не казвам, остави ме на мира, защото ми е заето, а просто оправям нещата, колкото и усилие да е. Просто всеки си избира, дали да бъде малко по-силен, за да оправя Живота или да потъне в нерви и да не може да направи нищо в Живота.
    И на мен ми е страхотия и аз съм в джаза, ама не съм се удавил от страшните страхотии в Живота, защото аз съм по-зле от вас, защото главата ми работи постоянно и хората, като искат нещо влизат в мисловния слот, но не казвам, остави ме на мира, защото ми е заето, а просто оправям нещата, колкото и усилие да е. Просто всеки си избира, дали да бъде малко по-силен, за да оправя Живота или да потъне в нерви и да не може да направи нищо в Живота.
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • Опасно е, защото всичко може да се образува в Психиката на Човека. И аз не обичам проблемите и се очаква да се нервя и да ми е зает процесора от нервите, но избирам друго, избирам силата да се еманципирам от нервичките, и да направя нещо съществено в Живота. Докато имам нерви от умора, аз продължавам нравствено към това, което трябва да се направи, а не да изпадна в слабост от своите нерви.
    Опасно е, защото всичко може да се образува в Психиката на Човека. И аз не обичам проблемите и се очаква да се нервя и да ми е зает процесора от нервите, но избирам друго, избирам силата да се еманципирам от нервичките, и да направя нещо съществено в Живота. Докато имам нерви от умора, аз продължавам нравствено към това, което трябва да се направи, а не да изпадна в слабост от своите нерви.
    0 Comments 0 Shares 73 Views
  • Както споменах в социалните мрежи преди година май, бъдете по-силни от деня, а не денят да е по-силен от вас. Силни и намирате решение и оправия някаква, а като сте слаби, никога няма да разберете решенията и оправията на деня и в живота.
    Както споменах в социалните мрежи преди година май, бъдете по-силни от деня, а не денят да е по-силен от вас. Силни и намирате решение и оправия някаква, а като сте слаби, никога няма да разберете решенията и оправията на деня и в живота.
    0 Comments 0 Shares 125 Views
  • Аз се разработих в Живота и видях доста усещания и чувстване в Живота, и правя така, че доколкото е възможно и узряло в съзнание и подсъзнание, да съм най-добрата версия на себе си. Времето е великият учител.
    Аз се разработих в Живота и видях доста усещания и чувстване в Живота, и правя така, че доколкото е възможно и узряло в съзнание и подсъзнание, да съм най-добрата версия на себе си. Времето е великият учител.
    0 Comments 0 Shares 156 Views
  • Ако любовта боли или нещо в живота боли, минимизирайте го за момента и продължете напред, и после ще правите ревизия. Времето е великият Учител. То все нещо в Живота ще боли, ама какво да правиш. То няма идеален Човек и идеален Живот, но просто гледаш отгоре отгоре и логически се изясняваш на тая нерва има ли виновен или просто немощта ми ме саботира. Винаги с емоциите е нужно да има и логиката, за да се вижда в Живота, а не да сме вътърничави и където ни отвее Болката. Всичко си е нужно в Живота, и така, ама знам, че е трудно понякога, защото и на мен ми е трудно понякога, ама няма как, защото така е измислено Сътворението.
    Ако любовта боли или нещо в живота боли, минимизирайте го за момента и продължете напред, и после ще правите ревизия. Времето е великият Учител. То все нещо в Живота ще боли, ама какво да правиш. То няма идеален Човек и идеален Живот, но просто гледаш отгоре отгоре и логически се изясняваш на тая нерва има ли виновен или просто немощта ми ме саботира. Винаги с емоциите е нужно да има и логиката, за да се вижда в Живота, а не да сме вътърничави и където ни отвее Болката. Всичко си е нужно в Живота, и така, ама знам, че е трудно понякога, защото и на мен ми е трудно понякога, ама няма как, защото така е измислено Сътворението.
    0 Comments 0 Shares 105 Views
  • Птичките са биологични самолетчета, а човешките самолети са механични и технологични птички. 🙂✌️☀️🌙
    Птичките са биологични самолетчета, а човешките самолети са механични и технологични птички. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 121 Views