• Аз се дисхармонизирам и ми става кофти в кожата ми, като говоря за секс, защото се чувствам, като Грешен Дявол, ама няма как. Хората трябва да получат своя Мир, за да пребъде Животът на Земята.
    Аз се дисхармонизирам и ми става кофти в кожата ми, като говоря за секс, защото се чувствам, като Грешен Дявол, ама няма как. Хората трябва да получат своя Мир, за да пребъде Животът на Земята.
    0 Коментари 0 Споделяния 108 Прегледа
  • Лека нощ, а пък утре ще пием кафе и ще видим какво ще ми измисли главата. 🙂✌️☀️🌙
    Лека нощ, а пък утре ще пием кафе и ще видим какво ще ми измисли главата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа
  • Ангелите, като са правилни за мен, и аз някак си ставам правилен за хората, и се развих и израснах и борих живота и намерих всички утешителни ключове, които са до сега, защото е нормално, като си жив да се бориш за въздух. Виждате ли, че контактът е може би най-големият фактор за нашите души и сърца.
    Ангелите, като са правилни за мен, и аз някак си ставам правилен за хората, и се развих и израснах и борих живота и намерих всички утешителни ключове, които са до сега, защото е нормално, като си жив да се бориш за въздух. Виждате ли, че контактът е може би най-големият фактор за нашите души и сърца.
    0 Коментари 0 Споделяния 120 Прегледа
  • Нека се обичаме вече и да си правим животите малко по-благоприятни помежду си, а не да сме залитнали грозничета и да си тровим Животите помежду си. Нека не си пропиляваме времето в лошотия помежду си.
    Нека се обичаме вече и да си правим животите малко по-благоприятни помежду си, а не да сме залитнали грозничета и да си тровим Животите помежду си. Нека не си пропиляваме времето в лошотия помежду си.
    0 Коментари 0 Споделяния 129 Прегледа
  • Много хора не се сещат да борят разбиранията си в Живота, и живеят в тъмнини в своите възприятия за света и живота и всичко. Аз искам Живота ми да е осветен от разбирания, защото да съм малко по-добре, а не да съм мухльо. 🙂✌️☀️🌙
    Много хора не се сещат да борят разбиранията си в Живота, и живеят в тъмнини в своите възприятия за света и живота и всичко. Аз искам Живота ми да е осветен от разбирания, защото да съм малко по-добре, а не да съм мухльо. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 127 Прегледа
  • И така, и си живея живота, ама без много хора и щуротии и шумотевици, защото ме мързи да преживявам всичко. Предпочитам си спокойствието и готовността за важните и значимите неща, а не да живея разплуто и нищо съществено да не съм направил в Живота си, защото като живееш разплуто ти не си готов за нищо, а като живееш спретнато и стегнато, като войник, ти можеш да направиш важните и значимите неща в Живота.
    И така, и си живея живота, ама без много хора и щуротии и шумотевици, защото ме мързи да преживявам всичко. Предпочитам си спокойствието и готовността за важните и значимите неща, а не да живея разплуто и нищо съществено да не съм направил в Живота си, защото като живееш разплуто ти не си готов за нищо, а като живееш спретнато и стегнато, като войник, ти можеш да направиш важните и значимите неща в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Висшите разуми в Отвъдното са неизбежни и е редно да се адаптираме с тях, за да продължим Живота си, ама колко ме изтормозиха, ама карай, все тая, няма грижи. Минало заминало. 🙂✌️☀️🌙
    Висшите разуми в Отвъдното са неизбежни и е редно да се адаптираме с тях, за да продължим Живота си, ама колко ме изтормозиха, ама карай, все тая, няма грижи. Минало заминало. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 108 Прегледа
  • Вижте тази песничка. Тя му е казала на него колко е болезнено пробуждането от обладаването, и са направили хубава песничка недей да ме будиш. 🙂✌️☀️🌙
    https://www.youtube.com/watch?v=RZgzKV6H2bI&list=RD29HZ8Ec_2PE
    Вижте тази песничка. Тя му е казала на него колко е болезнено пробуждането от обладаването, и са направили хубава песничка недей да ме будиш. 🙂✌️☀️🌙 https://www.youtube.com/watch?v=RZgzKV6H2bI&list=RD29HZ8Ec_2PE
    0 Коментари 0 Споделяния 104 Прегледа
  • А той е навит да бъде пробуден, но Ангелът му се е въздържал по Ангелски причини, които и аз не знам защо. Понякога Ангелите се въздържат от обладаването на своите човешки аватари. Вижте, той знае колко е болезнено, защото те си споделят много нашият елит, но той е навит, а най-вероятно е трябвало по-стреснато да го приеме, за да се навие Ангелът, че да бъде обладан, защото обладаването не е шега, а е болка от сериозни изпитания за Сърцето. Опасно е, защото всичко е опасно от болезнености.
    https://www.youtube.com/watch?v=vGD6CW-VaKs&list=RDvGD6CW-VaKs&start_radio=1
    А той е навит да бъде пробуден, но Ангелът му се е въздържал по Ангелски причини, които и аз не знам защо. Понякога Ангелите се въздържат от обладаването на своите човешки аватари. Вижте, той знае колко е болезнено, защото те си споделят много нашият елит, но той е навит, а най-вероятно е трябвало по-стреснато да го приеме, за да се навие Ангелът, че да бъде обладан, защото обладаването не е шега, а е болка от сериозни изпитания за Сърцето. Опасно е, защото всичко е опасно от болезнености. https://www.youtube.com/watch?v=vGD6CW-VaKs&list=RDvGD6CW-VaKs&start_radio=1
    0 Коментари 0 Споделяния 211 Прегледа
  • Пробуждането от Обладаването е истински Ужас, който Ужас ако пребориш накрая получаваш Светлина, но ако не пребориш болчици докрая на Живота.
    Пробуждането от Обладаването е истински Ужас, който Ужас ако пребориш накрая получаваш Светлина, но ако не пребориш болчици докрая на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
Спонсорирано