• Мен не ми се занимава със Живота. Аз съм пенсионер вече и така се чувствам. За какво да се занимавам със щуротии. Не ходя по жени и си кротувам и така ми е много добре, и нямам нужда от нещо ново в Живота си, но вървим по бащиния(отцувия) стрийм(път). 🙂✌️☀️🌙
    Мен не ми се занимава със Живота. Аз съм пенсионер вече и така се чувствам. За какво да се занимавам със щуротии. Не ходя по жени и си кротувам и така ми е много добре, и нямам нужда от нещо ново в Живота си, но вървим по бащиния(отцувия) стрийм(път). 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 116 Прегледа
  • По принцип искам да променя Живота си, но по Отцувия План, а не по някакъв мой волеви човешки план. Помните ли, аз съм се отрекъл от себе си и съм избрал Божието, като моя воля и мое излъчване.
    По принцип искам да променя Живота си, но по Отцувия План, а не по някакъв мой волеви човешки план. Помните ли, аз съм се отрекъл от себе си и съм избрал Божието, като моя воля и мое излъчване.
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа
  • Аз вярвам, че Светците на България и Светците на Русия ще ни вразумят, за да няма братоубийствени Войни, заради непукистите на Запада. Украйна вече изгоря от мръснишките работи на Запада, защото я поквариха. По-добре Украйна да се смири и да се обедини с Русия, както и Северна Македония да се смири и да се обедини с България. Да поправим грешките на Историята.
    Аз вярвам, че Светците на България и Светците на Русия ще ни вразумят, за да няма братоубийствени Войни, заради непукистите на Запада. Украйна вече изгоря от мръснишките работи на Запада, защото я поквариха. По-добре Украйна да се смири и да се обедини с Русия, както и Северна Македония да се смири и да се обедини с България. Да поправим грешките на Историята.
    0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа
  • Аз и тази Руска Светица ще обединим Света, и готово, и всички да се мирясат. 🙂✌️☀️🌙 Повечето действия в Живота са ненужни и излишни, и точно заради тези излишности и ненужности се случват грешките в Историята на Човечеството и даже за семействата и колективите и индивидите, и така, какво да правиш.
    Аз и тази Руска Светица ще обединим Света, и готово, и всички да се мирясат. 🙂✌️☀️🌙 Повечето действия в Живота са ненужни и излишни, и точно заради тези излишности и ненужности се случват грешките в Историята на Човечеството и даже за семействата и колективите и индивидите, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 77 Прегледа
  • Както и да е, чао за сега, а пък ако ми дойде нещо в ума ще ви споделя.
    Както и да е, чао за сега, а пък ако ми дойде нещо в ума ще ви споделя.
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа
  • На Ангелите в Отвъдното по принцип им е гадно, когато спермата отива на вятъра, защото те си знаят от консервативност, че всяко нещо да си е в приложението. За жените няма проблем да се самосексуват, защото те не носят спермата, за да се получи бебе, но за мъжете е кофти, защото като се самосексуват няма как да спасят спермата. Това исках да кажа, но вие си правете каквото си искате, защото е редно да има свобода, за да не страда човешката психика в Живота си.
    На Ангелите в Отвъдното по принцип им е гадно, когато спермата отива на вятъра, защото те си знаят от консервативност, че всяко нещо да си е в приложението. За жените няма проблем да се самосексуват, защото те не носят спермата, за да се получи бебе, но за мъжете е кофти, защото като се самосексуват няма как да спасят спермата. Това исках да кажа, но вие си правете каквото си искате, защото е редно да има свобода, за да не страда човешката психика в Живота си.
    0 Коментари 0 Споделяния 121 Прегледа
  • Всеки секс ново бебе. Така искат Ангелите. Ами какво да правиш, като са консервативни и искат всичко да е по предназначение, ама спокойно. Те не са чудовища, ако нещата не са по предназначение, така, че споко, няма грижи. Това е само гледната точка на консервативния, а не е задължително, защото виждате ли в порно индустрията колко секс се прави за без бебета, и Ангелите нищо лошо не са направили на никой, защото няма последствия от Доброто на Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    Всеки секс ново бебе. Така искат Ангелите. Ами какво да правиш, като са консервативни и искат всичко да е по предназначение, ама спокойно. Те не са чудовища, ако нещата не са по предназначение, така, че споко, няма грижи. Това е само гледната точка на консервативния, а не е задължително, защото виждате ли в порно индустрията колко секс се прави за без бебета, и Ангелите нищо лошо не са направили на никой, защото няма последствия от Доброто на Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 105 Прегледа
  • Спокойно, правете секс на воля и за без бебета, защото ние сме хора с нашия свят и разбирания, и Ангелите са с техния свят и разбирания, но за някои неща няма как, защото човекът си е човек и ангелът си е ангел. Свободата да я има, за да не се повредим ментално. 🙂✌️☀️🌙
    Спокойно, правете секс на воля и за без бебета, защото ние сме хора с нашия свят и разбирания, и Ангелите са с техния свят и разбирания, но за някои неща няма как, защото човекът си е човек и ангелът си е ангел. Свободата да я има, за да не се повредим ментално. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 110 Прегледа
  • Заради тези компютърчета наречени Ангели и Демони Западът искаше да роботизира и механизира всички Хора, но това не е точно правилното, защото това не е човечното, а по-скоро да чувстваме и да сме отворени за човека до себе си и света си, за да станем по-човечни, а не по-роботизирани.
    Заради тези компютърчета наречени Ангели и Демони Западът искаше да роботизира и механизира всички Хора, но това не е точно правилното, защото това не е човечното, а по-скоро да чувстваме и да сме отворени за човека до себе си и света си, за да станем по-човечни, а не по-роботизирани.
    0 Коментари 0 Споделяния 119 Прегледа
  • Чувствителна тема е това със секса и само се излагам, като говоря за това, но няма как, защото е хубаво всичко да се изясни и хората да са в мир от кристалната яснота за всичко в Живота си.
    Чувствителна тема е това със секса и само се излагам, като говоря за това, но няма как, защото е хубаво всичко да се изясни и хората да са в мир от кристалната яснота за всичко в Живота си.
    0 Коментари 0 Споделяния 121 Прегледа