• Като никой не инвестира в Живота е нормално да няма Живот, а да има страдание. Просто и логично е.
    Като никой не инвестира в Живота е нормално да няма Живот, а да има страдание. Просто и логично е.
    0 Comments 0 Shares 109 Views
  • Наздраве с една биричка за разумността и надеждата за един по-добър свят. 🙂✌️☀️🌙
    Наздраве с една биричка за разумността и надеждата за един по-добър свят. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 108 Views
  • Вече няма замунди и другите за торент споделяния и не съм в час с изкуството на киното и не мога да ви споделям филмите и какви са техните скрити послания за Хората. Карай да върви, ами нека бъдем по-добри. 🙂✌️☀️🌙
    Вече няма замунди и другите за торент споделяния и не съм в час с изкуството на киното и не мога да ви споделям филмите и какви са техните скрити послания за Хората. Карай да върви, ами нека бъдем по-добри. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 116 Views
  • Хората ме харесват, особено Жените, и аз ги харесвам Хората, особено Жените. Нека си правим добро и да се радваме взаимно на Живота, а не да се правим на криво готини с някакви тъмни неща, като сарказми и вулгаризми и всякакви неща на лоши момчета, които неща развалят Човека. 🙂✌️☀️🌙
    Хората ме харесват, особено Жените, и аз ги харесвам Хората, особено Жените. Нека си правим добро и да се радваме взаимно на Живота, а не да се правим на криво готини с някакви тъмни неща, като сарказми и вулгаризми и всякакви неща на лоши момчета, които неща развалят Човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 101 Views
  • Аз защото съм консервативен и заради това не говоря неприятни неща, като усещане в Човека. По принцип Менталното е създало Физическото, и заради това първо менталното трябва да прави Любов(секс), за да се случи физическата Любов(секс), иначе си е изнасилване, а това е престъпление срещу Жената и въобще престъпление срещу Човека.
    Аз защото съм консервативен и заради това не говоря неприятни неща, като усещане в Човека. По принцип Менталното е създало Физическото, и заради това първо менталното трябва да прави Любов(секс), за да се случи физическата Любов(секс), иначе си е изнасилване, а това е престъпление срещу Жената и въобще престъпление срещу Човека.
    0 Comments 0 Shares 104 Views
  • Като ходих да си купя биричка до близкия магазин там имаше млади хора ученици, които си говореха за гаджета. Какво да правят младите хора, като това им идва на акъла. Не може да ги вържеш със синджир и да ги изкривиш, като личности, а просто ги оставяш да се саморазвият сами, а пък вие, като родители, само ги крепите и изправяте.
    Като ходих да си купя биричка до близкия магазин там имаше млади хора ученици, които си говореха за гаджета. Какво да правят младите хора, като това им идва на акъла. Не може да ги вържеш със синджир и да ги изкривиш, като личности, а просто ги оставяш да се саморазвият сами, а пък вие, като родители, само ги крепите и изправяте.
    0 Comments 0 Shares 104 Views
  • Аз не бях типичното дете, защото знаех, че има нещо, което не ми харесва в Живота, но не знаех нищо, но с такава сърдита нагласа бях към Живота, но знаех, че трябва да открия и да се разбера и да го изправя и да го оправя и аз да се утеша, и не съм мислил за гаджета, а бях кротък, защото не бях диване. 🙂✌️☀️🌙
    Аз не бях типичното дете, защото знаех, че има нещо, което не ми харесва в Живота, но не знаех нищо, но с такава сърдита нагласа бях към Живота, но знаех, че трябва да открия и да се разбера и да го изправя и да го оправя и аз да се утеша, и не съм мислил за гаджета, а бях кротък, защото не бях диване. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 119 Views
  • От бебе до сега съм бил интроверт, и винаги съм търсил панацеята за вътрешното, и го открих, обаче много болки бе копеле, и аз заради това сигурно бях кротък, заради сърденето, защото ето ето ето, точно, заради тези болки и страдания, като пораснал и открил Панацеята в лицето на Ангелите.
    От бебе до сега съм бил интроверт, и винаги съм търсил панацеята за вътрешното, и го открих, обаче много болки бе копеле, и аз заради това сигурно бях кротък, заради сърденето, защото ето ето ето, точно, заради тези болки и страдания, като пораснал и открил Панацеята в лицето на Ангелите.
    0 Comments 0 Shares 139 Views
  • Аз се сърдих на Живота и го мрезех, защото не може ли да е чистичко и безболезнено и да минем тънко без страдания. Ами не може, защото има Див и Самодив Дявол и той прави така, че да има Болчици и Страданийца. 🙂✌️☀️🌙
    Аз се сърдих на Живота и го мрезех, защото не може ли да е чистичко и безболезнено и да минем тънко без страдания. Ами не може, защото има Див и Самодив Дявол и той прави така, че да има Болчици и Страданийца. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 85 Views
  • Опасно е по принцип, ама какво да правиш, освен да продължаваш да се бориш за нормалност. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е по принцип, ама какво да правиш, освен да продължаваш да се бориш за нормалност. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 62 Views