• То си зависи от Човека на къде ще тръгне, към по-малък в Живота си или към по-голям от Живота си, и понякога човешките неволи също избират за нас на къде да наклоним, а тези наши неволи са волите на Висшите Отвъдни Сили, и така в Живота, ама нещата се получават от всичко, като воли на Сила или Слабост на Духа, като виждане или недовиждане за нещата, а пък, аз като ви информирам с цел осветяване на вашите ментални светове ви правя по-големи от вашите Животи, и то това представлява Моята Любов, а не като Плътската Любов, която обича тялото на Жената, но за главата(емоционално и психическо здраве) на Жената пет пари не дава, а това не е пълнота на Личността за пълноценен Живот, като непросветлен разум за нещата от Живота.
    То си зависи от Човека на къде ще тръгне, към по-малък в Живота си или към по-голям от Живота си, и понякога човешките неволи също избират за нас на къде да наклоним, а тези наши неволи са волите на Висшите Отвъдни Сили, и така в Живота, ама нещата се получават от всичко, като воли на Сила или Слабост на Духа, като виждане или недовиждане за нещата, а пък, аз като ви информирам с цел осветяване на вашите ментални светове ви правя по-големи от вашите Животи, и то това представлява Моята Любов, а не като Плътската Любов, която обича тялото на Жената, но за главата(емоционално и психическо здраве) на Жената пет пари не дава, а това не е пълнота на Личността за пълноценен Живот, като непросветлен разум за нещата от Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 176 Прегледа
  • По принцип, ако си приятна личност за естетиката на човека, вероятно си натрупал повече светли убеждения и не си затлъстял духом, а пък, ако си с тъмни черти за естетиката на човека и си може би по-неприятен за хората, вероятно си натрупал и някакви тежести, като духовни убеждения. Пазете се от лошотията, за да не станете и вие лоши.
    По принцип, ако си приятна личност за естетиката на човека, вероятно си натрупал повече светли убеждения и не си затлъстял духом, а пък, ако си с тъмни черти за естетиката на човека и си може би по-неприятен за хората, вероятно си натрупал и някакви тежести, като духовни убеждения. Пазете се от лошотията, за да не станете и вие лоши.
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • И така, какво да правиш, и аз отивам по задачки, както другите хора по улиците и по пътищата с колите. 🙂✌️☀️🌙
    И така, какво да правиш, и аз отивам по задачки, както другите хора по улиците и по пътищата с колите. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Готово, свърших задачките за деня, и остава да изчакам да изскочи след 2 дни фактурата за тока и готово. Топлото е много пари, ама какво да правиш, като Топлината за Човека е Лукс, и заради това парното е толкова скъпо. Аз искам да ви давам Светлина и Топлина, колкото се може по-безпроблемно, за да няма някакво дразнение в Човека, а пък на мен Държавата ми плаща, за да живее Плътта, че да мога да ви говоря, чрез Пенсията по Болест, защото нали имам гласове в главата, и тези Гласове са Хубавите и Грозните в Отвъдното. Аз не смятам, че по принцип моят труд струва нещо, защото аз, като осъзнатост искам да трупам небесни Богатства, а не Земни Богатства, защото ми дреме на оная работа. Раздавам го по-лежерно и по-блажено. 🙂✌️☀️🌙
    Готово, свърших задачките за деня, и остава да изчакам да изскочи след 2 дни фактурата за тока и готово. Топлото е много пари, ама какво да правиш, като Топлината за Човека е Лукс, и заради това парното е толкова скъпо. Аз искам да ви давам Светлина и Топлина, колкото се може по-безпроблемно, за да няма някакво дразнение в Човека, а пък на мен Държавата ми плаща, за да живее Плътта, че да мога да ви говоря, чрез Пенсията по Болест, защото нали имам гласове в главата, и тези Гласове са Хубавите и Грозните в Отвъдното. Аз не смятам, че по принцип моят труд струва нещо, защото аз, като осъзнатост искам да трупам небесни Богатства, а не Земни Богатства, защото ми дреме на оная работа. Раздавам го по-лежерно и по-блажено. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 173 Прегледа
  • На мен Господ ми даде Любов, и аз давам на вас Любов, и така, какво да правиш.
    На мен Господ ми даде Любов, и аз давам на вас Любов, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 150 Прегледа
  • Вие сте върли и първични и предразсъдни играчи, а защо да не правим социална политика за благост на народа от където се появяват националните гордости. Не бъдете, като Американците, толкова озъбени и безчувствени към изпадналите от системата. Америка уж е пример на Цивилизацията, а пък гнилост отвътре от страдащи Хора. Нека да си правим фондове и дарения за социално подпомагане на обществото, за да е по-продуктивно и по-щастливо обществото. Всеки може да изпадне в мизерия без да го е искал по волята на Светия Дух, защото кой въобще иска мизерия, че да тръгне към нея. 🙂✌️👍😜
    Вие сте върли и първични и предразсъдни играчи, а защо да не правим социална политика за благост на народа от където се появяват националните гордости. Не бъдете, като Американците, толкова озъбени и безчувствени към изпадналите от системата. Америка уж е пример на Цивилизацията, а пък гнилост отвътре от страдащи Хора. Нека да си правим фондове и дарения за социално подпомагане на обществото, за да е по-продуктивно и по-щастливо обществото. Всеки може да изпадне в мизерия без да го е искал по волята на Светия Дух, защото кой въобще иска мизерия, че да тръгне към нея. 🙂✌️👍😜
    0 Коментари 0 Споделяния 172 Прегледа
  • Нека бъдем по-хуманни и по-малко осъждащи, защото всички сме хора.
    Нека бъдем по-хуманни и по-малко осъждащи, защото всички сме хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
  • Да дадеш, да се саможертваш, това влюбва Ангелите в Отвъдното във вас, и после вечно блаженство за вас във вечността. Аз съм това днес, точно, заради тези неща.
    Да дадеш, да се саможертваш, това влюбва Ангелите в Отвъдното във вас, и после вечно блаженство за вас във вечността. Аз съм това днес, точно, заради тези неща.
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
  • Светия Дух, като ни шибне един шамар и ни учи на добро, заради това казвам да сме малко по-смирени и по-социално подпомагащи, а не надути пуяци към егоизъм за своя капитализъм(капитал).
    Светия Дух, като ни шибне един шамар и ни учи на добро, заради това казвам да сме малко по-смирени и по-социално подпомагащи, а не надути пуяци към егоизъм за своя капитализъм(капитал).
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Всяка Банка е хубаво да си има един отделен отдел с отделен паричен фонд за правене на добродетели. Банките са върховният пример за прогрес, а пък не правят добро за прогрес. Какво искате, като всички са егоисти. 🙂✌️☀️🌙
    Всяка Банка е хубаво да си има един отделен отдел с отделен паричен фонд за правене на добродетели. Банките са върховният пример за прогрес, а пък не правят добро за прогрес. Какво искате, като всички са егоисти. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 158 Прегледа