• Вече знаете, че Светът е по-страшно и опасно място, отколкото си мислите, защото е нормално, като невинни хора да си мислите, че всичко е като една приятна красива и безопасна зоологическа градина, но не винаги е така за хората, защото Човекът е Бог и Дявол, защото в Човекът е доброто и злото.
    Вече знаете, че Светът е по-страшно и опасно място, отколкото си мислите, защото е нормално, като невинни хора да си мислите, че всичко е като една приятна красива и безопасна зоологическа градина, но не винаги е така за хората, защото Човекът е Бог и Дявол, защото в Човекът е доброто и злото.
    0 Комментарии 0 Поделились 413 Просмотры
  • Животът е суров, и хайде да си го изпечеме, за да ни е по-добре и по-вкусно. 🙂✌️☀️🌙
    Животът е суров, и хайде да си го изпечеме, за да ни е по-добре и по-вкусно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 154 Просмотры
  • Те по принцип не искат да са на светло, да се знае за тях, защото естетически никой не обича, как вече да го кажа, за да е по-светло, Тъмнината, а те си знаят, че са това, и им е дискомфортно да са известни с тази светлина и този поглед, което е в противоречие с естетиката на човека. Срамотия е, ама като се знае вече, че е много трудно да не изядеш забранения плод, мисля, че ще има приемственост и разбиране, за да има спокойствие в хората от разбирания и всичко, за да е улегнало. Нищо лично, но това представлява Второто Божие Пришествие, падане на завесата и всичко да е на светло в информираност, за да продължим с актуални и refresh-нати разуми за света и всичко.
    Те по принцип не искат да са на светло, да се знае за тях, защото естетически никой не обича, как вече да го кажа, за да е по-светло, Тъмнината, а те си знаят, че са това, и им е дискомфортно да са известни с тази светлина и този поглед, което е в противоречие с естетиката на човека. Срамотия е, ама като се знае вече, че е много трудно да не изядеш забранения плод, мисля, че ще има приемственост и разбиране, за да има спокойствие в хората от разбирания и всичко, за да е улегнало. Нищо лично, но това представлява Второто Божие Пришествие, падане на завесата и всичко да е на светло в информираност, за да продължим с актуални и refresh-нати разуми за света и всичко.
    0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры
  • Кочинка си е малко Света, ама какво да правиш. Ще оправим нещата, доколкото е възможно, и нека волите не са зверства срещу себеподобните и всичко, защото никой не иска да страда, ама разбирам, защото кочинката си е кочинка. 🙂✌️☀️🌙
    Кочинка си е малко Света, ама какво да правиш. Ще оправим нещата, доколкото е възможно, и нека волите не са зверства срещу себеподобните и всичко, защото никой не иска да страда, ама разбирам, защото кочинката си е кочинка. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 165 Просмотры
  • Трудно е да се говори за Тъмнината, защото там колкото и да гладиш и да представяш към Светлина, си има някои неща, които си остават такива и не могат да се изгладят и каквото можем гладим, а каквото не можем си го оставаме каквото си е. Труден е Животът, защото все има болки в Живота, и без смирение и святост от наша страна, отиваме там, където не подлежи на изглаждането от Човешка Ръка.
    Трудно е да се говори за Тъмнината, защото там колкото и да гладиш и да представяш към Светлина, си има някои неща, които си остават такива и не могат да се изгладят и каквото можем гладим, а каквото не можем си го оставаме каквото си е. Труден е Животът, защото все има болки в Живота, и без смирение и святост от наша страна, отиваме там, където не подлежи на изглаждането от Човешка Ръка.
    0 Комментарии 0 Поделились 124 Просмотры
  • Разръфаните Сърца си остават вече в тази нахаканост и изблици. Това не може да се изглади, защото както не можеш да модифицираш ядрото на дадена операционна система, докато работи, така е и с Човека. Гаден е Живота, и аз заради това го мразех, когато бях по-малък на възраст. Аз си знаех, че Животът е страдание, като малко дете, и заради това не го обичах много много, а сега съм над нещата и съм неутрален, като казвам да сме по-човечни и по-добри, за да не е мизерия Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Разръфаните Сърца си остават вече в тази нахаканост и изблици. Това не може да се изглади, защото както не можеш да модифицираш ядрото на дадена операционна система, докато работи, така е и с Човека. Гаден е Живота, и аз заради това го мразех, когато бях по-малък на възраст. Аз си знаех, че Животът е страдание, като малко дете, и заради това не го обичах много много, а сега съм над нещата и съм неутрален, като казвам да сме по-човечни и по-добри, за да не е мизерия Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 119 Просмотры
  • Ако намалим глупостите и щуротиите в Живота, ще можем да си изградим по-нормално вътрешно духовно убеждение за Живота. Мислете с бъбреците си. 🙂✌️☀️🌙
    Ако намалим глупостите и щуротиите в Живота, ще можем да си изградим по-нормално вътрешно духовно убеждение за Живота. Мислете с бъбреците си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 188 Просмотры
  • Това е, че не всяко преживяване е мило за преживяване, и понякога се разтягат съзнанията ни към немилите неща. Аз само информирам, за да са в покой Хората в яснота и разбиране. Ето вижте тази Японска поговорка, "Съзнание разтегнато от ново преживяване, не може да се върне в старото си измерение."
    Това е, че не всяко преживяване е мило за преживяване, и понякога се разтягат съзнанията ни към немилите неща. Аз само информирам, за да са в покой Хората в яснота и разбиране. Ето вижте тази Японска поговорка, "Съзнание разтегнато от ново преживяване, не може да се върне в старото си измерение."
    0 Комментарии 0 Поделились 143 Просмотры
  • Като Дявол бих ви казал, не правете Деца, защото, като пораснат ще страдат, а като Бог ви казвам, правете каквото си искате, и нека имате късмет и малко вътрешна сила и малко морал за Спасението си, като бъдете човечни и саможертвени за по-голямото благо от вас самите.
    Като Дявол бих ви казал, не правете Деца, защото, като пораснат ще страдат, а като Бог ви казвам, правете каквото си искате, и нека имате късмет и малко вътрешна сила и малко морал за Спасението си, като бъдете човечни и саможертвени за по-голямото благо от вас самите.
    0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры
  • Давайте Обич(Любов) и добри заплати на хората, за да процъфти Живота и да жадуват Хората за Живот, а не недоволство и протести. 🙂✌️☀️🌙
    Давайте Обич(Любов) и добри заплати на хората, за да процъфти Живота и да жадуват Хората за Живот, а не недоволство и протести. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 144 Просмотры