• Той и Адолф Хитлер е Велик Грешник, но всеки сам си разбира за себе си дали Зверствата са Велико Нещо, и така.
    Той и Адолф Хитлер е Велик Грешник, но всеки сам си разбира за себе си дали Зверствата са Велико Нещо, и така.
    0 Комментарии 0 Поделились 63 Просмотры
  • https://www.youtube.com/watch?v=D6wlfSMpqX8&lc=UgxNf6b93p148wQvhKl4AaABAg
    https://www.youtube.com/watch?v=D6wlfSMpqX8&lc=UgxNf6b93p148wQvhKl4AaABAg
    0 Комментарии 0 Поделились 119 Просмотры
  • Обичайте се, говорете си хубави работи, уважавайте се, разбирайте се, и общо взето такива работи, към наслаждаване от Живота, защото Младо Куче, Буйно Куче, и Старо Куче, Улегнало Куче, и то няма нужда да драматизираме, а просто да израстваме. Нормално е да изядеш забранения плод, защото, ако човек не го смята за нормално, как ще продължи напред без да страда. Нека никой не страда, нито Светци, нито Миряни, нито Грешници, нито Войняни.
    Обичайте се, говорете си хубави работи, уважавайте се, разбирайте се, и общо взето такива работи, към наслаждаване от Живота, защото Младо Куче, Буйно Куче, и Старо Куче, Улегнало Куче, и то няма нужда да драматизираме, а просто да израстваме. Нормално е да изядеш забранения плод, защото, ако човек не го смята за нормално, как ще продължи напред без да страда. Нека никой не страда, нито Светци, нито Миряни, нито Грешници, нито Войняни.
    0 Комментарии 0 Поделились 64 Просмотры
  • По принцип е много трудно да устоиш на болката срещу поглъщане на Злия Дух(забранения плод). То просто е разбираемо, защото не всеки е настроен психически да устоява и да знае, че каквото му се даде все ще може да го издържи и преодолее, и заради това така, но нали, ако не искате да ставате тежки и на ръба на тъмната лудост от Ярост, учете се от Христовото, за да се настроите психически да издържате всякаквите системни болки. То така, аз като бях на кръста пред заплахата на Забранения Плод, си викам, Ангелче, защо ми даваш болка от изкушения, и той каза, не гледай нагоре, и на мен ми дойде мисълта, че щом Змията ми дава болка, а тази Змия е много мила и хубава, като това е Ангелчето, и аз повярвах, че няма друг път, освен да го преодолея, защото повярвах, че нещо толкова мило няма да ми даде нещо, което не мога да преодолея. Все едно покорна Жена съм, ама не съм се водил по себе си и по своята воля, а просто се доверих на милото Ангелче, нищо, че той е и Змията в митологията за Адам и Ева и Змията и Забранения Плод. Просто аз не се водих по моята индивидуална воля и решения, а се доверих на волята и решенията на Ангелчето, защото той е по-голям от мен, защото понякога не бива да се водим по нашата индивидуална воля, а по-волята на по-голямото(цялото).
    По принцип е много трудно да устоиш на болката срещу поглъщане на Злия Дух(забранения плод). То просто е разбираемо, защото не всеки е настроен психически да устоява и да знае, че каквото му се даде все ще може да го издържи и преодолее, и заради това така, но нали, ако не искате да ставате тежки и на ръба на тъмната лудост от Ярост, учете се от Христовото, за да се настроите психически да издържате всякаквите системни болки. То така, аз като бях на кръста пред заплахата на Забранения Плод, си викам, Ангелче, защо ми даваш болка от изкушения, и той каза, не гледай нагоре, и на мен ми дойде мисълта, че щом Змията ми дава болка, а тази Змия е много мила и хубава, като това е Ангелчето, и аз повярвах, че няма друг път, освен да го преодолея, защото повярвах, че нещо толкова мило няма да ми даде нещо, което не мога да преодолея. Все едно покорна Жена съм, ама не съм се водил по себе си и по своята воля, а просто се доверих на милото Ангелче, нищо, че той е и Змията в митологията за Адам и Ева и Змията и Забранения Плод. Просто аз не се водих по моята индивидуална воля и решения, а се доверих на волята и решенията на Ангелчето, защото той е по-голям от мен, защото понякога не бива да се водим по нашата индивидуална воля, а по-волята на по-голямото(цялото).
    0 Комментарии 0 Поделились 64 Просмотры
  • Общо взето, то си е в реда на нещата Отчето да ни изпита Сърцето чрез Изкушение, за да разбере егоисти ли сме или предпочитаме по-мъдрата воля на по-голямото(цялото), като се откажем от индивидуализма, от своята малка човешка воля и изберем висшата воля, но по принцип Човекът се моли да няма изкушения, че да не отиде зян от страната на Тъмнината, и ето вижте тази молитва:
    Отче наш, Който си на небесата!
    Да се свети Твоето име,
    да дойде Твоето Царство,
    да бъде Твоята воля,
    както на небето, тъй и на земята;
    насъщния ни хляб дай ни днес,
    и прости нам дълговете ни,
    както и ние прощаваме на нашите длъжници,
    и не въведи нас в изкушение,
    но избави ни от лукавия;
    защото Твое е царството,
    и силата, и славата вовеки.
    Амин.
    Общо взето, то си е в реда на нещата Отчето да ни изпита Сърцето чрез Изкушение, за да разбере егоисти ли сме или предпочитаме по-мъдрата воля на по-голямото(цялото), като се откажем от индивидуализма, от своята малка човешка воля и изберем висшата воля, но по принцип Човекът се моли да няма изкушения, че да не отиде зян от страната на Тъмнината, и ето вижте тази молитва: Отче наш, Който си на небесата! Да се свети Твоето име, да дойде Твоето Царство, да бъде Твоята воля, както на небето, тъй и на земята; насъщния ни хляб дай ни днес, и прости нам дълговете ни, както и ние прощаваме на нашите длъжници, и не въведи нас в изкушение, но избави ни от лукавия; защото Твое е царството, и силата, и славата вовеки. Амин.
    0 Комментарии 0 Поделились 119 Просмотры
  • Птичетата съседчета Свраки на отсрещното дърво всеки ден правят нещо по своята къщичка. Добавят по някоя тухличка(клонка) за гнездото. Какво да правят, освен да градят, а не както хората понякога им идва да рушат.
    Птичетата съседчета Свраки на отсрещното дърво всеки ден правят нещо по своята къщичка. Добавят по някоя тухличка(клонка) за гнездото. Какво да правят, освен да градят, а не както хората понякога им идва да рушат.
    0 Комментарии 0 Поделились 68 Просмотры
  • 0 Комментарии 0 Поделились 271 Просмотры
  • Общо взето Змията е Богът, и ти казва, сега трябва да направиш системен избор, себе си, тоест Човешкото или Цялото, тоест Божественото. И аз не избрах себе си, не избрах своята воля, а избрах Божественото, избрах Волята на по-висшето, волята на Цялото. Яко през калта, ама за мен е важно всичко да е право и нормално без страдание за никой, нищо че понякога саможертвите болят, но аз мога да издържа тези простотии за сметка на нормалността на Цялото, на по-висшето от мен. Както е казал Исус Христос, ако искате да ме последвате, откажете се от себе си, тоест, искам да кажа, че не бъдете егоисти, а по скоро алтруисти, защото едното е локално щастие, а другото е глобално щастие, едното е захарта(по-обичано от жените), а другото е солта(по-обичано от мъжете).
    Общо взето Змията е Богът, и ти казва, сега трябва да направиш системен избор, себе си, тоест Човешкото или Цялото, тоест Божественото. И аз не избрах себе си, не избрах своята воля, а избрах Божественото, избрах Волята на по-висшето, волята на Цялото. Яко през калта, ама за мен е важно всичко да е право и нормално без страдание за никой, нищо че понякога саможертвите болят, но аз мога да издържа тези простотии за сметка на нормалността на Цялото, на по-висшето от мен. Както е казал Исус Христос, ако искате да ме последвате, откажете се от себе си, тоест, искам да кажа, че не бъдете егоисти, а по скоро алтруисти, защото едното е локално щастие, а другото е глобално щастие, едното е захарта(по-обичано от жените), а другото е солта(по-обичано от мъжете).
    0 Комментарии 0 Поделились 58 Просмотры
  • Ако сте двойка Мъж и Жена, по принцип, както е по учебник, винаги е май-по-добре да се водите по волята на Мъжа и да сте покорни на Мъжа. Ама то понякога в Живота се оказва, че Човешката Жена е по-свястна, като Мъж, а пък Мъжът е по-несвестен, като Мъж, и то си е до ментално за Мъж и Жена, а не буквално Биологично за Хората.
    Ако сте двойка Мъж и Жена, по принцип, както е по учебник, винаги е май-по-добре да се водите по волята на Мъжа и да сте покорни на Мъжа. Ама то понякога в Живота се оказва, че Човешката Жена е по-свястна, като Мъж, а пък Мъжът е по-несвестен, като Мъж, и то си е до ментално за Мъж и Жена, а не буквално Биологично за Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 57 Просмотры
  • Да изясня, че Духът е Жената, а Отецът е Мъжът, тоест по духоматерия се водя Жена, но по сила на духа и самосъзнание съм пълноценен Мъж, и биологично съм Мъж, защото си падам по Човешки Жени, и така, какво да правиш.
    Да изясня, че Духът е Жената, а Отецът е Мъжът, тоест по духоматерия се водя Жена, но по сила на духа и самосъзнание съм пълноценен Мъж, и биологично съм Мъж, защото си падам по Човешки Жени, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 57 Просмотры