• Аз от нищото, което представлявам, правя пространство за нещото и всичко е точно, но нищото не вреди на нещото, и това ме прави толкова прав и може би успешен и пробивен и праведен и трезвен, заради плътността на правдата и липса на рехавост в своите страсти и вълнения към самосаботаж, защото няма конфликт с нещата, когато понякога самосаботаж се получи в личността в резултат на конфликт от нещото с нещото и се замъгляват нещата, а аз съм нищото с нещото и няма конфликт, а пълна трезвеност и смисленост. Мислете в перспектива, за това какво е най-благоприятно, като понякога наистина май са нужни саможертви, за да избегнем единичката(конфликта), тоест грешката в компютъра, че после нищо да не е в разбирателство между Политическите Сили в нашата България.
    Аз от нищото, което представлявам, правя пространство за нещото и всичко е точно, но нищото не вреди на нещото, и това ме прави толкова прав и може би успешен и пробивен и праведен и трезвен, заради плътността на правдата и липса на рехавост в своите страсти и вълнения към самосаботаж, защото няма конфликт с нещата, когато понякога самосаботаж се получи в личността в резултат на конфликт от нещото с нещото и се замъгляват нещата, а аз съм нищото с нещото и няма конфликт, а пълна трезвеност и смисленост. Мислете в перспектива, за това какво е най-благоприятно, като понякога наистина май са нужни саможертви, за да избегнем единичката(конфликта), тоест грешката в компютъра, че после нищо да не е в разбирателство между Политическите Сили в нашата България.
    0 Комментарии 0 Поделились 161 Просмотры
  • Не е много полезно да трупаме духовни тлъстинки(мазнотия) от земния Живот. По-добре да си останем слаботелесни и чисти души, защото по-лесно се минава през решенията на нещата, защото виждаме повечко и ни е по-трезвено, защото нали знаете, че има всякакви Царски Болести от затлъстяване на разбиранията в Духа(сърце/душа) и резултатите са мъка за народите, а по-добре да сме нищо Духом, и така творим съществености(продуктивни реализации) с лекота, а като сме дебели Духом и трудно се получава да направим нещо смислено и може би Велико. хубаво е да се пазим, от всичкото и да подбираме в опазване на всичкото.
    Не е много полезно да трупаме духовни тлъстинки(мазнотия) от земния Живот. По-добре да си останем слаботелесни и чисти души, защото по-лесно се минава през решенията на нещата, защото виждаме повечко и ни е по-трезвено, защото нали знаете, че има всякакви Царски Болести от затлъстяване на разбиранията в Духа(сърце/душа) и резултатите са мъка за народите, а по-добре да сме нищо Духом, и така творим съществености(продуктивни реализации) с лекота, а като сме дебели Духом и трудно се получава да направим нещо смислено и може би Велико. хубаво е да се пазим, от всичкото и да подбираме в опазване на всичкото.
    0 Комментарии 0 Поделились 396 Просмотры
  • Всичко има на Живота и всичко съществува на Живота, и заради това ми е малко страшно, но и вие, като го осъзнаете лично, и на вас ще ви стане страшно. 🙂✌️☀️🌙
    Всичко има на Живота и всичко съществува на Живота, и заради това ми е малко страшно, но и вие, като го осъзнаете лично, и на вас ще ви стане страшно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 166 Просмотры
  • Вижте Свети Цар Симеон Велики, колко е постигнал, като не е имал затлъстяване на Духа и разбиранията си. Бил е Мъж на място и е направил златни времена, а не е бил, като сегашните политици да се изгубват, а е постигал със Светлината Божия на Нищия Духом към продуктивността за съществеността на нещата, и виждате колко велика Държава е направил само един Човек, който е бил с Бога, за да бъде Божествен този Човек от правилностите(праведностите) на Живота, и това е Великият Резултат на Бога за Човека. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте Свети Цар Симеон Велики, колко е постигнал, като не е имал затлъстяване на Духа и разбиранията си. Бил е Мъж на място и е направил златни времена, а не е бил, като сегашните политици да се изгубват, а е постигал със Светлината Божия на Нищия Духом към продуктивността за съществеността на нещата, и виждате колко велика Държава е направил само един Човек, който е бил с Бога, за да бъде Божествен този Човек от правилностите(праведностите) на Живота, и това е Великият Резултат на Бога за Човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 179 Просмотры
  • Хубаво е Жените да са усмихнати, защото за мен е удоволствие да забавлявам Жените, и да ги печеля. Винаги има Жени, които са предразположени към мен, и други Жени, които се сърдят на Живота и не са предразположени към мен, но няма проблем, защото няма никакъв проблем, защото в Живота не бива да страдаме от съдилища, а просто да си се радваме на Живота, заради това казвам да избягваме съдилищата в Живота и всякаквите Държавни Съдилища, защото това е мизерия, а след Живота вече е друго и е по-опасно на сериозност към Дух(подсъзнание в живота и съзнание в отвъдното), като в държавните съдилища(страшно и сериозно), и там е страшно за тези, които не са научили Живота, не са научили уроците на Живота, само защото не са били открехнати и довидяли за нормалното и святото и човечното, както се показва на Всевишните и Блажените Икони на Състраданието и Миролюбието и Милосърдието и Блаженството на Света Богородица и другите Светци.
    Хубаво е Жените да са усмихнати, защото за мен е удоволствие да забавлявам Жените, и да ги печеля. Винаги има Жени, които са предразположени към мен, и други Жени, които се сърдят на Живота и не са предразположени към мен, но няма проблем, защото няма никакъв проблем, защото в Живота не бива да страдаме от съдилища, а просто да си се радваме на Живота, заради това казвам да избягваме съдилищата в Живота и всякаквите Държавни Съдилища, защото това е мизерия, а след Живота вече е друго и е по-опасно на сериозност към Дух(подсъзнание в живота и съзнание в отвъдното), като в държавните съдилища(страшно и сериозно), и там е страшно за тези, които не са научили Живота, не са научили уроците на Живота, само защото не са били открехнати и довидяли за нормалното и святото и човечното, както се показва на Всевишните и Блажените Икони на Състраданието и Миролюбието и Милосърдието и Блаженството на Света Богородица и другите Светци.
    0 Комментарии 0 Поделились 151 Просмотры
  • И така Богът от Съд на Съд за Духа изостави Духа на кръговрата на Ад и Живот, и накрая взима само Морално Устоялите в Болките, защото са се запазили за Небесното Царство.
    И така Богът от Съд на Съд за Духа изостави Духа на кръговрата на Ад и Живот, и накрая взима само Морално Устоялите в Болките, защото са се запазили за Небесното Царство.
    0 Комментарии 0 Поделились 199 Просмотры
  • Понякога ако Дъхът е толкова зъл, умира от Бога, няма прошка, защото се пази също така и цялото на Живот и Земя срещу аномалиите от крайно черните Духове.
    Понякога ако Дъхът е толкова зъл, умира от Бога, няма прошка, защото се пази също така и цялото на Живот и Земя срещу аномалиите от крайно черните Духове.
    0 Комментарии 0 Поделились 149 Просмотры
  • Милите Жени и Мъже, искат си, и това е нормално, но не получават пълноценност, защото не винаги попадат на своите очаквания, като Мъж и Жена. Не знам, сложно е, и аз бих предпочел да остана неутрален в тази несгода, защото не всеки Мъж е Исус Христос и не всяка Жена е Дева Мария. 🙂✌️☀️🌙
    Милите Жени и Мъже, искат си, и това е нормално, но не получават пълноценност, защото не винаги попадат на своите очаквания, като Мъж и Жена. Не знам, сложно е, и аз бих предпочел да остана неутрален в тази несгода, защото не всеки Мъж е Исус Христос и не всяка Жена е Дева Мария. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 149 Просмотры
  • 🙂✌️☀️🌙 - Дразнещо, но това изказване значи, че може да ви заболи, докато на мен ми е хубаво, но аз не го правя за лошо, а информирам, че аз давам Истината, която Боли, но не искам Война само защото ви Боли и тръгвате към Война, заради Болката, а просто да ви смиря и да ви направя такива, че да виждате малко повече в Живота си с трезвеност и разум, защото и за мен това е добро в личния живот, ако попадна на облагороден Човек в Системата на Обществото от всякакви ежедневни дейности и работи по гишетата на институциите в Държавата.
    🙂✌️☀️🌙 - Дразнещо, но с PREAMBLE за послание за нормалност между всички хора, защото щастливо човече и призив за мир към благоденствие и факторите ден и нощ в нашите усмихнати и мирни благоденствени дни и нощи.
    🙂✌️☀️🌙 - Дразнещо, но това изказване значи, че може да ви заболи, докато на мен ми е хубаво, но аз не го правя за лошо, а информирам, че аз давам Истината, която Боли, но не искам Война само защото ви Боли и тръгвате към Война, заради Болката, а просто да ви смиря и да ви направя такива, че да виждате малко повече в Живота си с трезвеност и разум, защото и за мен това е добро в личния живот, ако попадна на облагороден Човек в Системата на Обществото от всякакви ежедневни дейности и работи по гишетата на институциите в Държавата. 🙂✌️☀️🌙 - Дразнещо, но с PREAMBLE за послание за нормалност между всички хора, защото щастливо човече и призив за мир към благоденствие и факторите ден и нощ в нашите усмихнати и мирни благоденствени дни и нощи.
    0 Комментарии 0 Поделились 166 Просмотры
  • За какво да си говорим, защото аз вече се изчерпах, но да ви кажа наздраве за хубостта на Живота, и нека сме нормални за Жена си и Децата си, а не Лудост, само защото живеем несъзнателно към някакво залитване.
    За какво да си говорим, защото аз вече се изчерпах, но да ви кажа наздраве за хубостта на Живота, и нека сме нормални за Жена си и Децата си, а не Лудост, само защото живеем несъзнателно към някакво залитване.
    0 Комментарии 0 Поделились 176 Просмотры