• Светец е създал Църквата и Светец е създал Бялото Братство, защо се делят не знам, но явно е заради ревността по Бога, поради това, че в Църквата има корупция. Църквата е по-старо нещо и е нормално, защото Човекът си е Човек, но с Божия Благодат и Прошка за всичко си има Зелена Светлина към Път, за да вървят нещата в Системата.
    Светец е създал Църквата и Светец е създал Бялото Братство, защо се делят не знам, но явно е заради ревността по Бога, поради това, че в Църквата има корупция. Църквата е по-старо нещо и е нормално, защото Човекът си е Човек, но с Божия Благодат и Прошка за всичко си има Зелена Светлина към Път, за да вървят нещата в Системата.
    0 Comments 0 Shares 162 Views
  • Само да информирам Хората, за да им е по-леко през изпитанията на Живота на индивидуално ниво, въпреки, че в началото на пътя е трудно, и после става лесно и резултатът е лесно, когато се обработи процеса за крайния резултат. По принцип благодарение на интелигентността, като разумен човек знам кога да се жертвам за индивидуалното и кога за цялото. То си е до усет и чувство за нещата и ситуациите в Живота. Просто е нужно богатство на всеусещанията и чувствата, за да станете Богати и Разумни Хора на стил на Живот и взаимоотношение с нещата в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Само да информирам Хората, за да им е по-леко през изпитанията на Живота на индивидуално ниво, въпреки, че в началото на пътя е трудно, и после става лесно и резултатът е лесно, когато се обработи процеса за крайния резултат. По принцип благодарение на интелигентността, като разумен човек знам кога да се жертвам за индивидуалното и кога за цялото. То си е до усет и чувство за нещата и ситуациите в Живота. Просто е нужно богатство на всеусещанията и чувствата, за да станете Богати и Разумни Хора на стил на Живот и взаимоотношение с нещата в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 138 Views
  • По принцип не е редно да взимам Хора за Небесното Царство преди да са си научили уроците на Живота, като улегнат в кръговратите между Ада и Живота на Земята. Това е все едно давам Дипломи преди да завършите, а това е корупция от моя страна, и не се сърдете, защото Пътят гледайте, за да получите Дипломи. Аз просто от благост вкарвах всички в Рая, но Ангелите ме подсетиха, че не е редно, и аз станах по-строг учител на класа.
    По принцип не е редно да взимам Хора за Небесното Царство преди да са си научили уроците на Живота, като улегнат в кръговратите между Ада и Живота на Земята. Това е все едно давам Дипломи преди да завършите, а това е корупция от моя страна, и не се сърдете, защото Пътят гледайте, за да получите Дипломи. Аз просто от благост вкарвах всички в Рая, но Ангелите ме подсетиха, че не е редно, и аз станах по-строг учител на класа.
    0 Comments 0 Shares 149 Views
  • Виждате ли, и аз съм правил корупция, като съм вкарвал всички в Рая безконтролно, но не съм известен на Закона "Магнитски", така, че не се самобичувайте, а просто към осъзнаване и разкаяние, за да сте човечни и прави хора и следващият път да е още по-добре с вашите действия, защото не се отчайвайте, а продължавайте да се развивате, защото нека има път за всички в своето развитие в Живота, а не скръб и мизерия и край на път и живот, защото нека Живота продължи автентично с Човещината и Правото Живеене на Удовлетворение, като сме съвестни и боязливи към съдилища.
    Виждате ли, и аз съм правил корупция, като съм вкарвал всички в Рая безконтролно, но не съм известен на Закона "Магнитски", така, че не се самобичувайте, а просто към осъзнаване и разкаяние, за да сте човечни и прави хора и следващият път да е още по-добре с вашите действия, защото не се отчайвайте, а продължавайте да се развивате, защото нека има път за всички в своето развитие в Живота, а не скръб и мизерия и край на път и живот, защото нека Живота продължи автентично с Човещината и Правото Живеене на Удовлетворение, като сме съвестни и боязливи към съдилища.
    0 Comments 0 Shares 127 Views
  • Веднъж фалшифицирах една фактура, защото неразбирателство между двете фирми и никой не си даваше път, никой не си даваше зелена светлина, за да вървят нещата към нормалност и покой, и това ме ядоса, че не им достига някаква минимална благородност и фалшифицирах фактурата и реших казуса, и край на проблема. Виждате ли, и аз съм правил корупции. 🙂✌️☀️🌙
    Веднъж фалшифицирах една фактура, защото неразбирателство между двете фирми и никой не си даваше път, никой не си даваше зелена светлина, за да вървят нещата към нормалност и покой, и това ме ядоса, че не им достига някаква минимална благородност и фалшифицирах фактурата и реших казуса, и край на проблема. Виждате ли, и аз съм правил корупции. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 148 Views
  • Моите две корупции са това. Едната корупция е заради блаженство, а другата корупция е заради липсата на блаженство. Това са моите мотиви с които направих тези корупции, ама аз съм никой от народа и няма санкции за мен от закона "Магнитски", защото аз съм никой. 🙂✌️☀️🌙
    Моите две корупции са това. Едната корупция е заради блаженство, а другата корупция е заради липсата на блаженство. Това са моите мотиви с които направих тези корупции, ама аз съм никой от народа и няма санкции за мен от закона "Магнитски", защото аз съм никой. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • И горките фирми, заради неспазени срокове за изпращане и получаване на някакви фактури, ще се видим в Съда. Няма да се гледате в Съда. Никакви глупости в Живота в мое присъствие, и оправих нещата. Стига излишности и глупости.
    И горките фирми, заради неспазени срокове за изпращане и получаване на някакви фактури, ще се видим в Съда. Няма да се гледате в Съда. Никакви глупости в Живота в мое присъствие, и оправих нещата. Стига излишности и глупости.
    0 Comments 0 Shares 155 Views
  • Всичко, което ми се е случило, като щуротии и корупции е преди обладаването, а това доказва, че характерът ми е един и същ преди и след Обладаването. Аз със търпежа на всички болки и страдания успях да се запазя чист и невредим по характер преди и сега и винаги. А много хора не успяват да се запазят, като характер във вечността, защото всеки Грешник преди е бил Светец, но не е преодолял болките, и болките са станали перманентни, а аз, защото стискам инатливо, като магаре да няма болки и успях да съм същия непокътнат за вечността, защото дългият и тесен път е спасението, а широкият и тарикатски път е развалата за Човека.
    Всичко, което ми се е случило, като щуротии и корупции е преди обладаването, а това доказва, че характерът ми е един и същ преди и след Обладаването. Аз със търпежа на всички болки и страдания успях да се запазя чист и невредим по характер преди и сега и винаги. А много хора не успяват да се запазят, като характер във вечността, защото всеки Грешник преди е бил Светец, но не е преодолял болките, и болките са станали перманентни, а аз, защото стискам инатливо, като магаре да няма болки и успях да съм същия непокътнат за вечността, защото дългият и тесен път е спасението, а широкият и тарикатски път е развалата за Човека.
    0 Comments 0 Shares 162 Views
  • Има си Хора, които устояват на времето, като стабилност, а има Хора, които се губят във времето, като нестабилност. Тъжно е, защото има страдание, но заради това говоря, за да се оправят нещата, като правя отметка към Христовите Морални Ценности, защото те са Ключът за нашето Спасение във времето и вечността.
    Има си Хора, които устояват на времето, като стабилност, а има Хора, които се губят във времето, като нестабилност. Тъжно е, защото има страдание, но заради това говоря, за да се оправят нещата, като правя отметка към Христовите Морални Ценности, защото те са Ключът за нашето Спасение във времето и вечността.
    0 Comments 0 Shares 177 Views
  • Наздраве за нормалността и спокойствието в политическия Живот и Действия, защото не е хубаво да получаваме неприятности от нашите действия, защото низости ли искаме или нормалност и спокойствие и сигурност. Мислете в перспектива, а не в моментните изкушения, които не винаги дават път на нормалност утре(в бъдеще). 🙂✌️☀️🌙
    Наздраве за нормалността и спокойствието в политическия Живот и Действия, защото не е хубаво да получаваме неприятности от нашите действия, защото низости ли искаме или нормалност и спокойствие и сигурност. Мислете в перспектива, а не в моментните изкушения, които не винаги дават път на нормалност утре(в бъдеще). 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 166 Views